Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2475.
Logowanie

Produkty Audio-Technica nominowane do 34. nagrody TEC

Produkty Audio-Technica nominowane do 34. nagrody TEC

Audio-Technica ogłosiła, że trzy produkty z jej oferty zostały nominowane do 34. Nagrody TEC.

Które produkty dokładnie?

  • Seria 3000 (czwarta generacja) – bezprzewodowe systemy o zmiennym paśmie UHF True Diversity w kategorii “Technologia bezprzewodowa”
  • ATH-M60x – profesjonalne słuchawki monitorowe w kategorii “Technologia słuchawek”
  • AT-LP1240-USB XP – profesjonalny gramafon DJski (USB / analogowy) w kategorii “Technologia DJ (hardware/software)”

Ceremonia wręczenia nagród TEC odbędzie się w styczniu 2019 w Anaheim w Kaliforni na targach NAMM. „To ogromny zaszczyt, że nasze produkty zostały nominowane przez profesjonalistów z branży”, powiedział Gary Boss, Dyrektor Marketingu Audio-Technica w USA. "To świetne uczucie - zostać wyróżnionym za ciężką pracę, dzięki której powstały te niezwykle wydajne urządzenia. Dziękujemy zespołowi, który dokonywał nominacji za docenienie naszej pracy. Trzymajmy kciuki za to, że przywieziemy z Anaheim jakieś nagrody!”.

prphoto dj lp1240 usb xp namm jan2018

Utworzona w 1985 roku nagroda TEC (Technical Excellence & Creativity Awards) jest wręczana by wyróżnić osiągnięcia w dziedzinie profesjonalnych technologii audio. Wręczana co roku przez TEC Foundation for Excellence in Audio, nagroda TEC wyróżnia osoby, firmy i innych innowatorów technologii, którzy odpowiadają za sound design, produkcje na żywo, filmy, telewizję, gry wideo i inne media. Nominacje do nagród TEC są tworzone przez zespół profesjonalistów z branży. Nominacje są później poddawane głosowaniu, w którym uczestniczą członkowie wielu profesjonalnych organizacji i portali zajmujących się dźwiękiem.

Dystrybutor: Konsbud Audio

 

prphoto m60x nab2018