Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2475.
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 983.
Logowanie

QSC KS112 - ultrakompaktowy aktywny subwoofer

QSC KS112 - ultrakompaktowy aktywny subwoofer

Nowy ultrakompaktowy aktywny subwoofer QSC KS112 jest już dostępny w Polsce.

Obok wprowadzonego wcześniej kardioidalnego subwoofera KS212C, KS112 jest drugim modelem w serii subwooferów KS. Dzięki innowacyjnemu wzornictwu, wysokiej klasy wzmacniaczowi i zaawansowanemu procesorowi DSP, nowy model doskonale sprawdzi się w zastosowaniach instalacyjnych i rozrywkowych, w których kluczowe znaczenie mają najwyższa jakość dźwięku i mobilność.

KS112 to subwoofer o konstrukcji pasmowo-przepustowej o wyjątkowej mobilności. Został wyposażony w jeden 12-calowy przetwornik, który jest zasilany przez moduł wzmacniacza o konstrukcji klasy D zapewniający moc szczytową 2000 watów. Procesor DSP zapewnia crossover o zmiennych ustawieniach, możliwość zapisywania/wczytywania scen dla typowych zastosowań subwoofera.

Dwa gniazda z gwintami M20 zapewniają stabilne połączenia z nagwintowanymi tyczkami głośnikowymi, pozwalając na wykorzystanie subwoofera w pozycji pionowej lub poziomej (tyczka nie jest dołączona do zestawu). Obudowa jest zrobiona ze sklejki brzozowej najwyższej jakości i wyposażona w wysokiej jakości kółka o niskim poziomie hałasu. 

qscks112

„Nowy subwoofer KS112 jest doskonałym uzupełnieniem oferty QSC. Teraz klienci zyskują możliwość jeszcze lepszego dopasowania subwoofera do konkretnych zastosowań. Ultrakompaktowy sub KS112, kardioidalny KS212C, przenośny KSub, dynamiczny i mocny KW181 lub podwieszany KLA181 stanowią idealną propozycję dla użytkowników na różnym poziomie zaawansowania i o różnych potrzebach” – powiedział Rafał Smoliński, Product Manager QSC w firmie Aplauz.

Muzycy, zespoły, mobilni DJ-e, integratorzy systemów, producenci i firmy rentalowe docenią wydajność KS112 w szerokim zakresie zastosowań - szczególnie w połączeniu z mikserami z serii TouchMix, jako uzupełnienie serii KS lub w połączeniu z głośnikami serii K.2. KS112 jest objęty 6-letnią międzynarodową gwarancją QSC, obowiązującą po zarejestrowaniu produktu.

Dystrybutor: Aplauz