Logowanie

dB Technologies VIO i MIDAS Pro - szkolenia z obsługi systemów liniowych i profesjonalnych mikserów

dB Technologies VIO i MIDAS Pro - szkolenia z obsługi systemów liniowych i profesjonalnych mikserów

W listopadzie rusza cykl szkoleń zorganizowany przez dystrybutora marek Midas i dB Technologies – firmę SoundTrade. Program jest bardzo interesujący i wartościowy, bo obejmuje nie tylko stricte elementy obsługi sprzętu, ale również merytoryczne elementy z zakresu strojenia systemów i miksowania.

 dB Technologies VIO szkolenia0

Uczestnictwo w tych szkoleniach zapewni wiedzę, dzięki której bezproblemowo przygotujecie do pracy dowolny system liniowy dBTechnologies VIO. Będzie się można dowiedzieć, jak poprawnie policzyć kąty i zsynchronizować czasowo system główny np. z front-fill'em. Będzie również poruszony temat różnych konfiguracji subwooferów oraz zastosowanie linii opóźniających.

 Midas Pro2C logo

Kiedy system będzie już gotowy, podobnej analizie będą poddane cyfrowe systemy miksowania dźwięku MIDAS PRO. Po podstawowym skonfigurowaniu konsoli do pracy, prowadzący szkolenie zajmą się zaawansowanymi funkcjami, takimi jak: automatyka, optymalizacja latencji, czy konfiguracji FOH/MON z cyfrowym splitem sygnału. Przeanalizowany będzie też sposób pracy na konsolecie z wykorzystaniem dedykowanych kontrolerów obecnych na powierzchni sterującej. Dowiecie się, co to jest MCA i do czego służy. 

KlarkTeknik DN9630

Jako sygnał wejściowy posłuży wieloślad wypuszczany z komputera poprzez interfejs USB KlarkTeknik DN9630.

Szkolenia poprowadzą certyfikowani specjaliści z firmy SoundTrade: Maciej Szewczyk i Jakub Monkiewicz. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Wymagana rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc ograniczona.

Pierwsze szkolenia odbędą się:

- 20 listopada br. w sali koncertowej Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego (ul. J. Dąbrowskiego 83, Rzeszów) Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ

- 27 listopada br. we Wrocławiu (Zaklęte Rewiry, ul. Krakowska 100) Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ

O kolejnych wydarzeniach będziemy informować na bieżąco. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z prowadzącymi szkolenia: Jakubem Monkiewiczem - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Maciejem Szewczykiem – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Organizator: SoundTrade