Logowanie

MC2 Audio i XTA – certyfikowane szkolenie z obsługi profesjonalnych końcówek mocy z DSP z filtrami FIR

MC2 Audio i XTA – certyfikowane szkolenie z obsługi profesjonalnych końcówek mocy z DSP z filtrami FIR

Dystrybutor marek MC2 Audio i XTA – firma ProAUDIO-AVT organizuje 21. listopada darmowe, certyfikowane szkolenie z obsługi DSP i konfiguracji końcówek mocy MC2 Audio Delta DSP oraz XTA DPA i APA. Warto poznać bliżej możliwości tych urządzeń! Dlaczego?

 MC2Audio XTA Jason Kelly 2

Procesory nagłośnieniowe XTA to jedne z najbardziej cenionych urządzeń tego typu na rynku. Końcówki mocy MC2 Audio oraz XTA zostały wyposażone w DSP z algorytmami z topowych procesorów XTA. Co więcej, od niedawna producent odblokował dostęp do filtrów FIR!

MC2Audio XTA Jason Kelly 

Szkolenie będzie bardzo interesujące, gdyż poprowadzi je nie lada specjalista – Jason Kelly z MC2 Audio. Wśród tematów poruszonych na szkoleniu będą nie tylko zagadnienia związane bezpośrednio z produktami marek MC2 Audio i XTA, ale również tematy związane z poborem prądu, mocą, realnym czasem utrzymania pełnej mocy 3:) Będzie ARCY-ciekawie! A poza tym będzie można zapoznać się z zaawansowanymi funkcjami konfiguracji algorytmów DSP w tym również stosowaniem nie niszczących fazowości sygnału filtrów FIR. Wśród tematów będzie również praktyczne strojenie systemów nagłośnieniowych. Kawał ugruntowanej technologicznie wiedzy i umiejętności!

Szkolenie odbędzie się w Warszawie w Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku w środę 21. listopada 2018 w godzinach 10:00 – 17:00. By wziąć udział w tym szkoleniu, wystarczy się zarejestrować w tym formularzu lub pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości „Szkolenie MC2 i XTA”. ZAPRASZAMY!

Organizator: ProAudio-AVT