Logowanie

Robert Nastal i Soundcraft Vi1000 - trasa Kasi Nosowskiej kompaktowej konsolecie Vi

Robert Nastal i Soundcraft Vi1000 - trasa Kasi Nosowskiej kompaktowej konsolecie Vi

Koncerty w ramach trasy promującej najnowszą płytę Kasi Nosowskiej „Basta”, Robert „Nasti” Nastal miksuje na kompaktowej konsolecie Soundcraft Vi1000. Również podczas koncertu w Szczecinie w Netto Arena, na który firma Wsound powiesiła system JBL VTX V20.

 Soundcraft Vi1000 Robert Nasti Nastal Kasia Nosowska 1

Robert Nastal szukał od dłuższego czasu szukał kompaktową konsoletę do obsługi „swoich” Artystów. A warto wspomnieć, że obecnie Nasti jest realizatorem nie tylko Kasi Nosowskiej, ale również Macieja Maleńczuka. Podstawowym parametrem prócz niewielkich rozmiarów było świetne brzmienie miksera i niezawodność. Wybór padł na najmniejszego przedstawiciela serii Soundcraft Vi – Vi1000. Mimo sporo mniejszych gabarytów, Vi1000 oferuje identyczne możliwości, jak większe modele Vi2000 i Vi3000. Ilość pokładowych wejść i wyjść to 16 przedwzmacniaczy mikrofonowo-liniowych z wbudowanymi dyskretnymi filtrami dolnozaporowymi @80Hz – jak w dużych stageboxach z przedwzmacniaczami STUDERa. Mikser obsługuje ponad 200 wejść i 200 wyjść, 96 kanałów wejściowych z pełnym processingiem oraz 24 szyny BUS/Group/Matrix mono lub stereo plus suma LCR / LR+Mono. Jednak – jak Robert wspomniał w krótkiej rozmowie z naszym redaktorem – najistotniejszym parametrem było znakomite brzmienie konsolety. 

Na koncert w Netto Arena w Szczecinie firma Wsound dostarczyła znakomicie skonfigurowany i wystrojony system JBL VTX z dwoma gronami JBL VTX V20 po 12 modułów na stronę, subbasami JBL VTX G28, monitorami JBL VTX M22 oraz zestawami JBL VTX F12. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Wsound.pl.

Przedstawicielem marek Soundcraft i JBL Pro w Polsce jest firma ESS Audio.

Dystrybutor: ESS Audio