Logowanie

Electro-Voice X1 - Projekt i od razu legenda. Oferta promocyjna Audio Plus dla instytucji kultury

Electro-Voice X1 - Projekt i od razu legenda. Oferta promocyjna Audio Plus dla instytucji kultury

Audio Plus ogłasza akcję promocyjną na system liniowy X1 od Electro-Voice, skierowaną do instytucji kultury.

Electro Voice X1 oferta dla kultury 1 

Firma Audio Plus z Łomianek, która w tym roku obchodzi jubileusz 20-lecia istnienia, ogłasza akcję promocyjną na liniowy system nagłośnieniowy serii X1 marki Electro-Voice. Oferta skierowana jest do ogólnopolskich i samorządowych instytucji kultury. Oferowany system składa się z szerokopasmowych zestawów głośnikowych Electro-Voice X1, niskotonowych zestawów Electro-Voice X-Line, komplementarnych końcówek mocy z serii L marki Dynacord, okablowania marki Klotz oraz niezbędnych akcesoriów. Cena promocyjna kompletu wynosi 199 950 zł netto. Koszty montażu nie są objęte promocją. Promocja obowiązuje dla zamówień złożonych w okresie od 1.11.2018 do 31.12.2018 drogą mailową.

Dokładne zestawienie oferowanych urządzeń oraz więcej informacji można znaleźć na stronie audioplus.pl/oferta-dla-instytucji-kultury

 Electro Voice X1 oferta dla kultury 2

20 LAT AUDIO PLUS

Audio Plus jest jednym z najstarszych w Polsce, renomowanym dostawcą profesjonalnego sprzętu audio. Spółka, założona w 1998 roku, wywodzi się z istniejącej od 1987 roku firmy Sokool. Od początku działalności dostarcza rozwiązania zarówno dla branży instalacyjnej, jak i koncertowej oraz MI. Firma współpracuje z siecią sklepów muzycznych, branżą rentalową, integratorami, architektami i artystami, a także uczestniczy w najważniejszych przedsięwzięciach branży pro-audio w Polsce. Prowadzi dystrybucję kilkunastu uznanych światowych marek, między innymi Electro-Voice, Dynacord, L-Acoustics, RTS, Biamp, Klotz, Switchcraft. Pracownicy Audio Plus są zespołem zaangażowanych ludzi pełnych pasji do technologii i dźwięku.

Dystrybutor: Audio Plus