Logowanie

Electro-Voice ELX200 - promocja przedłużona! Electro-Voice zwraca kasę do końca roku :-)

Electro-Voice ELX200 - promocja przedłużona! Electro-Voice zwraca kasę do końca roku :-)

Audio Plus – dystrybutor marki Electro-Voice w Polsce, przekazał nam informację, że najnowsze zestawy głośnikowe Electro-Voice ELX200 można do końca roku kupić taniej! Można oszczędzić nawet 100 Euro! W jaki sposób?

 EV ELX200 promo1

Promocja na zwrot pieniędzy za zakup zestawów głośnikowych z nowej serii Electro-Voice ELX200 trwająca od 1. września 2018 została przedłużona do 31. grudnia 2018. Za każdą zakupioną od 1. września 2018 do końca roku 2018 parę aktywnych zestawów Electro-Voice ELX200, producent zwraca na konto 100 Euro! Za parę pasywnych modeli Electro-Voice ELX200 zwrot wynosi 50 Euro.

Aby otrzymać zwrot pieniędzy, wystarczy zarejestrować się na stronie promocji: www.promo-ev.com oraz przesłać skan lub zdjęcie dowodu zakupu. W promocji biorą udział systemy kupione w Europie. 

Seria ELX200 jest następcą niezwykle popularnej i cenionej w Polsce i Europie serii Electro-Voice ELX100. Nowa generacja zestawów ELX200 jest na wskroś nowoczesna – dzięki obudowom wykonanym z nowoczesnych kompozytów tworzyw sztucznych, wszystkie szerokopasmowe modele ELX200 są bardzo lekkie. Wbudowane w aktywne wersje końcówki o mocy 1200 W zapewniają dużą skuteczność, a pokładowy układ DSP dba dostosowanie potencjału modeli serii ELX200 do różnych potrzeb i zastosowań. Bardzo użyteczną nowinką jest możliwość zdalnej konfiguracji, sterowania pracą i kontroli aktywnych zestawów Electro-Voice ELX200 za pośrednictwem aplikacji Electro-Voice QuickSmartDSP komunikującą się z zestawami za pomocą Bluetooth.

Promocja „Zwrot Kasy” (Cash Back) organizowana jest przez centralę firmy Electro-Voice/Bosch. Firma Audio Plus nie uczestniczy i nie pośredniczy w Promocji, a jedynie o niej informuje. Udział w Promocji ograniczony jest do sześciu zestawów głośnikowych na osobę. Zwrot gotówki za zakup dokonywany jest przelewem na konto bankowe wskazane przez klienta podczas rejestracji.

Zapraszamy do lektury testu szerokopasmowych modeli ELX200-10P, ELX200-12P oraz subbasów ELX200-18SP w naszym portalu.

Electro Voice ELX200 18SP rekomendacja

Więcej informacji: https://audioplus.pl/zwrotkasy

Dystrybutor: Audio Plus