Logowanie

JBL VTX V20 i G28 w firmie ProSoundArt

JBL VTX V20 i G28 w firmie ProSoundArt

Na mapie riderowych systemów JBL VTX za sprawą mazowieckiej firmy ProSoundArt pojawił się nowy system JBL VTX V20 podparty znakomitymi basami G28.

ProSoundArt JBL VTX V20 G28 1 

Firma ProSoundArt weszła w posiadanie setu składającego się z 8 modułów szerokopasmowych JBL VTX V20 na stronę oraz 4 subwooferów G28 na stronę. Razem system składa się więc z 16 modułów VTX V20 oraz 8 subbasów G28 – wszystko napędzane dedykowanymi końcówkami mocy Crown iTech HD 4x3400 oraz iTech HD 12000 wyposażonymi w znakomity BSS z filtrami FIR.

Właściciel firmy, Rafał Pszczółkowski wybrał system liniowy JBL ponieważ jak mówi: „Seria VTX V20 z dużymi basami G28 to niezwykle skuteczny i doskonale brzmiący system, który z powodzeniem spełni ridery polskich oraz zagranicznych Gwiazd. Dla nas niezwykle ważna jest także łatwość montażu, mobilność oraz stosunkowo niewielkie gabaryty modułów. To tylko kilka atutów, które utwierdziły mnie aby zainwestować w markę JBL”. 

JBL VTX V20 to kompaktowy i niezwykle wydajny system liniowy. Przewaga nad konkurencją wynika z faktu, że to 3-drożna konstrukcja i z faktu zastosowania zdecydowanie większej liczby przetworników, które gwarantują o wiele bardziej naturalne przetwarzanie pełnego pasma muzycznego, niż 2-drożne systemy. Na pokładzie JBL VTX V20 są dwa przetworniki LF 10” w technologii Differential Drive, cztery linearne przetworniki średniotonowe 5” w falowodzie RBI oraz trzy dwumembranowe, dwucewkowe kompresyjne drivery D2 D2415K w 4. generacji falowodzie JBL. Dedykowany jest do zastosowania w różnych konfiguracjach wszędzie tam, gdzie potrzebny jest system nagłośnieniowy najwyższej jakości brzmienia. Zintegrowany falowód średnio- i wysokotonowy RBI gwarantuje skupienie i precyzję propagacji wertykalnej oraz optymalne i wyrównane pokrycie horyzontalne równe 105°. Wszechstronny i ergonomiczny system podwieszania Angle Stop Mechanism (ASM) umożliwia zastosowanie dwóch trybów podwieszenia systemu – Tension Mode wykorzystujący do kątowania siłę ciążenia oraz drugi tryb – Compression Mode - z użyciem dodatkowej wyciągarki polegający na podciągnięciu od tyłu dolnego modułu do góry w celu uzyskania pożądanego kąta. Końcówki mocy Crown iTech HD z zaawansowanym DSP od firmy BSS gwarantuje dzięki zastosowaniu filtrów FIR i presetów v5 liniową fazę i wyrównaną odpowiedź częstotliwościową. Pojedynczy moduł udostępnia w poszczególnych sekcjach odpowiednio moc 1200 W LF, 550 W MF, 315 W HF. Moduły systemu liniowego mogą być zasilane z dwóch lub czterech kanałów końcówek mocy.

Życzymy dobrego grania w sezonie i wielu udanych realizacji!

Firma rentalowa: ProSoundArt
Dystrybutor: ESS Audio