Logowanie

JBL 305 MkII, 306 MkII i 308 MkII - markowe monitory studyjne najtaniej w Europie

JBL 305 MkII, 306 MkII i 308 MkII - markowe monitory studyjne najtaniej w Europie

Dystrybutor JBL Professional w Polsce - firma ESS Audio - ogłosiła MEGA promocję na monitory bliskiego pola JBL serii 3 2. generacji, do której należą modele 305 MkII, 306 MkII oraz 308 MkII. Monitory te można kupić w polskich sklepach muzycznych NAJTANIEJ w Europie!

Nowa seria monitorów JBL 3 MkII jest udoskonaloną wersją niezwykle popularnych na całym świecie monitorów serii LSR3 słynących z opatentowanego falowodu JBL Image Control Waveguide zapewniającego najszerszy w klasie sweet-spot. Nowe modele są również wyposażone w ten falowód, a ponadto mają udoskonalone woofery, nowy bass-reflex Slip Stream™ i mają filtry korekcyjne Boundary EQ pozwalające dopasować charakterystykę przenoszenia w dole w zależności od odległości monitorów od ściany. Uwagę zwraca również nowoczesny i elegancki design. 

Monitory JBL serii 3 MkII z polskiej dystrybucji mają być do końca miesiąca dostępne w następujących promocyjnych cenach:

- JBL 305 MkII - 612 zł brutto / sztukę

- JBL 306 MkII - 797 zł brutto / sztukę

- JBL 308 MkII - 939 zł brutto / sztukę.

Promocja obowiązuje do końca marca 2019! Zapraszamy do lektury testu średniego modelu JBL 306 MkII oraz zapoznania się z filmem demo umieszczonym poniżej, prezentującym możliwości nowych monitorów. 

Dystrybutor: ESS Audio