Logowanie

Przedsezonowa promocja na cyfrowe konsolety MIDAS

Przedsezonowa promocja na cyfrowe konsolety MIDAS

Jeśli planujecie zakup konsolety, aby poszerzyć swoje możliwości czy dla rozwoju przedsiębiorstwa to teraz jest na to doskonała okazja. Systemy MIDAS z serii PRO są dostępne w ramach atrakcyjnej promocji.

Midas promocja 1

W ofercie znajduje się zestaw PRO X z modułem DSP Neutron i przeznaczonym do niego routerem Neutron-NB i czterema stagebox'ami MIDAS DL231. Również posiadacze starszych systemów PRO3, PRO6 i PRO9 mogą się z nimi zgłosić i w korzystnej cenie podnieść standard do PRO X + Neutron DSP zyskując 168 kanałów i 99 szyn.

Midas promocja 2

Ponadto okazyjnie pojawiają się trzy systemy FOH/MON: para konsolet MIDAS PRO 2, dwie sztuki PRO 2 c i zestaw dwóch modeli PRO 1, a do każdego z systemów dwa stagebox'y DL231 z wbudowanym spliterem i dwoma przedwzmacniaczami na każdy kanał w matrycy 24-in/24-out.

Midas promocja 3

 Midas promocja 4

Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z działem handlowym firmy SoundTrade na nr telefonu 22 632 02 85 lub przez e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Midas promocja 5

Więcej informacji o sprzęcie: www.midasconsoles.com
Więcej informacji o promocji: soundtrade.pl/img/cms/Pliki%20do%20pobrania/przedsezonowa_promocja_MIDAS1.pdf
SoundTrade | soundtrade.pl