Logowanie

AUDAC ATEO 4 i ATEO 6 - atrakcyjna promocja na instalacyjne 2-drożne zestawy głośnikowe

AUDAC ATEO 4 i ATEO 6 - atrakcyjna promocja na instalacyjne 2-drożne zestawy głośnikowe

Dystrybutor marki AUDAC - wrocławska firma ProAUDIO-AVT - poinformowała o atrakcyjnej promocji na instalacyjne 2-drożne zestawy głośnikowe o eleganckim designie Ateo 4 i ATEO 6.

AUDAC ATEO to seria zestawów głośnikowych o eleganckiej linii, zaprojektowanych specjalnie do stałych instalacji wewnętrznych, począwszy od nowoczesnych rozwiązań mieszkaniowych, aż po najbardziej wymagające projekty w miejscach takich jak sklepy detaliczne, puby, restauracje i kluby. 

AUDAC ATEO 1

Zestaw głośnikowy AUDAC Ateo 4 wyposażony jest w wysokotonowy głośnik kopułkowy 1" i głośnik nisko-średniotonowy 4". Większy zestaw głośnikowy AUDAC ATEO 6 został wyposażony w głośnik nisko-średniotonowy o średnicy 6" i wysokotonowy głośnik kopułkowy 1". Oba modele posiadają elegancką obudowę wykonaną z najwyższej jakości tworzywa ABS, a specjalnie zaprojektowany system montażowy z technologią Clevermount ułatwia instalację.

Promocja obowiązuje do końca czerwca 2019. Podano ceny netto, VAT 23%.

Zapraszamy do skorzystania z tej znakomitej oferty. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / tel. 71 72 42 510

Dystrybutor: ProAUDIO-AVT