Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 983.
Logowanie

Showroom Genelec / Avid Pro Tools w Warszawie

Showroom Genelec / Avid Pro Tools w Warszawie

Firma Konsbud Audio – dystrybutor marek Genelec i Avid w Polsce – zaprasza do swojego showroomu w Warszawie.

W specjalnie przygotowanym pomieszczeniu można posłuchać pełnej gamy monitorów Genelec z serii 8000, z systemem kalibracji SAM wraz z subwooferami w konfiguracjach stereo 2.0 i 2.1 oraz wielokanałowych 5.1. Warto podkreślić, że w showroomie znajdziemy także monitory współosiowe 8331, 8341 i 8351 z najnowszej rodziny The Ones, wyróżnione na ostatnich targach NAMM ekskluzywną nagrodą TEC.

Chciałbyś sprawdzić brzmienie swojej sesji? W pomieszczeniu zainstalowano kompletny system Pro Tools|HDX z oprogramowaniem Pro Tools 2018.1 oraz wtyczkami AAX. Zestaw jest kontrolowany przy pomocy sterownika Avid Pro Tools | Dock wraz z iPadem i modułem tłumików Artist Mix. W showroomie znajdą również coś dla siebie fani analogowego brzmienia, dla których w charakterze źródła dźwięku czeka wysokiej klasy gramofon analogowy firmy Audio-Technica.

Nic tylko umawiać się na wizytę i wpadać!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: tel. 785 504 090 lub: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dystrybutor: Konsbud Audio