Logowanie

Allen&Heath dLive v.1.7 & Shure ULXD i Shure QLXD - monitoring i kontrola pracy cyfrowych systemów bezprzewodowych Shure na konsoletach A&H dLive

Allen&Heath dLive v.1.7 & Shure ULXD i Shure QLXD - monitoring i kontrola pracy cyfrowych systemów bezprzewodowych Shure na konsoletach A&H dLive

Allen&Heath zaprezentuje na targach Prolight+Sound 2018 nową wersję systemu operacyjnego dla swoich topowych mikserów serii dLive. Nowością będzie między innymi możliwość kontroli stanu pracy cyfrowych systemów bezprzewodowych Shure ULXD i QLXD.

Programiści Allen&Heath postarali się maksymalnie ułatwić proces podłączania i konfiguracji Shure ULXD i Shure QLXD do konsolet. System konsolety automatycznie wyszukuje podłączone do tej samej sieci odbiorniki Shure ULXD i QLXD. Na ekranie konsolet będzie można kontrolować takie aspekty pracy systemu bezprzewodowego, jak wyciszenie (Mute), stan baterii, poziom sygnału audio wraz z wartościami szczytowymi i przesterowaniem oraz poziom sygnału radiowego RF. Wysterowanie Gain odbiornika oraz mutowanie będzie dostępne zarówno z poziomu ekranu konsolet, jak i  oprogramowania Allen&Heath dLive Director.

Wstępnie zapowiedziano, że funkcja kontroli systemów bezprzewodowych Shure ULXD oraz QLXD będzie dostępna z poziomu topowych modeli Allen&Heath dLive - systemów DM (DM64, DM48 i DM32) i konsolet serii S (S3000, S5000 i S7000), ale nie jest wykluczone, że opcje kontroli będą dostępne również w rodzinie kompaktowych konsolet Allen&Heath dLive serii C.  

Zapraszamy do odwiedzin stoiska Allen&Heath na targach Prolight+Sound 2018 (Hala 3.1, box F40). W dniach 10 - 13. kwietnia będzie można zapoznać się ze wszystkimi nowymi funkcjami dostępnymi w oprogramowaniu Allen&Heath dLive v 1.7. Zapraszamy!

Dystrybutor: Konsbud Audio

Allen Heath dLive v1 7 Shure ULXD ULX D Shure QLXD QLX D integration