Logowanie

Dwie imprezy szkoleniowe z udziałem d&b audiotechnik zorganizowane przez Konsbud Audio

Dwie imprezy szkoleniowe z udziałem d&b audiotechnik zorganizowane przez Konsbud Audio

W dniach 23. i 24. kwietnia w krakowskim Klubie Studio odbędą się dwie interesujące imprezy szkoleniowe na bazie systemów d&b audiotechnik: wykład „Wprowadzenie do projektowania i konfiguracji systemów nagłośnieniowych” oraz szkolenie „Czy system nagłośnieniowy może zabrzmieć jeszcze lepiej?”

 dandb szkolenia insert2

W poniedziałek 23. kwietnia w godzinach 14:30 – 18:00 w krakowskim Klubie Studio odbędzie się interesujący wykład, który poprowadzi Stefan Goertz z działy wsparcia technicznego firmy d&b audiotechnik. Tytuł wykładu: „Wprowadzenie do projektowania i konfiguracji systemów nagłośnieniowych”. Wykład będzie prowadzony na przykładzie różnych konfiguracji systemów nagłośnieniowych d&b. Udział w wykładzie jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja: http://bit.ly/2Jq6qUX

We wtorek 24. kwietnia w godzinach 9:30 – 16:00 odbędzie się darmowe szkolenie z konfiguracji i optymalizacji systemów nagłośnieniowych d&b audiotechnik pod tytułem „Czy system nagłośnieniowy może zabrzmieć jeszcze lepiej?” Również tę część merytorycznie poprowadzi Stefan Goertz z d&b audiotechnik. W programie zagadnienia związane z konfiguracją i optymalizacją systemów nagłośnieniowych d&b audiotechnik. Szkolenie poprowadzi Stefan Goertz, manager działu wsparcia technicznego d&b audiotechnik. 

Szkolenie jest darmowe, ale wymagana jest rejestracja: http://bit.ly/2uK2pHQ

Po przerwie na lunch, o godzinie 16:00 odbędzie się prezentacja możliwości najnowszych, rewolucyjnych systemów odsłuchu personalnego 3D firmy KLANG. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego demo nagranego na targach ISE 2018 systemu IEM 3D KLANG.

klang

 

Serdecznie zapraszamy do udziału! Można będzie zdobyć kawał przydatnej wiedzy i umiejętności oraz ugruntować posiadane informacje i zapoznać się z profesjonalnymi narzędziami d&b audiotechnik wspomagającymi konfigurację i optymalizację systemów nagłośnieniowych.

Organizator: Konsbud Audio