Logowanie

Konsbud Audio mianowany polskim dystrybutorem dla KLANG:technologies

Konsbud Audio mianowany polskim dystrybutorem dla KLANG:technologies

KLANG:technologies z przyjemnością ogłaszają powołanie Konsbud Audio jako wyłącznego dystrybutora na Polskę.

Konsbud Audio jest wiodącym dystrybutorem pro audio z portfolio obejmującym między innymi d&b audiotechnik, Allen & Heath, Audio-Technica, Avid, Genelec, Neutrik i Cordial. Rozpoczęli działalność w 1989 roku, na początku wolnego rynku w Polsce, Konsbud Audio rozpoczął się od dystrybucji sprzętu audio i muzycznego. Dziś, oprócz dystrybucji produktów pro audio, firma oferuje kompletne rozwiązania audio dla rentalu, studia nagraniowego i postprodukcji, teatrów, ośrodków kulturalnych, firm audiowizualnych itd. Konsbud Audio wspiera również klientów dzięki wiodącej w branży obsłudze technicznej i serwisowi.

Jarosław Kierkowski, dyrektor handlowy Konsbud Audio skomentował - "Poprzednio widzieliśmy KLANG na PL+S we Frankfurcie i na spotkaniu z nimi na tegorocznych targach ISE, zdecydowaliśmy, że jest to odpowiedni moment na wprowadzenie produktów KLANG dla naszych polskich klientów. Zarówno muzycy, jak i inżynierowie potrzebują zaawansowanych technologicznie produktów, które poprawią jakość i komfort pracy na scenie i w studiu." Kierkowski kontynuował - " Systemy KLANG mają silną synergię z naszą działalnością, skierowaną do muzyków, inżynierów dźwięku, firm produkcyjnych i rentalu, a w tych dziedzinach jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych dystrybutorów w Polsce."

Phil Kamp, szef działu sprzedaży KLANG:technologies, skomentował - "Z przyjemnością witamy Konsbud Audio jako dystrybutora w tym kluczowym europejskim regionie z dynamicznym rynkiem muzyki na żywo i nagrań. Mają świetne portfolio i doświadczony zespół, aby zapewnić doskonałe wsparcie techniczne. Z niecierpliwością czekam na współpracę z nimi i wprowadzenie KLANG:technologies dla muzyków i inżynierów w całej Polsce. "

Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej współpracy!

Dystrybutor: Konsbud Audio