Logowanie

Soundtraft Vi1000 w BM Productions

Soundtraft Vi1000 w BM Productions

Soundcraft Vi1000 - najmniejsza w rodzinie konsolet Soundcraft Vi series - niedawno zadebiutował na rynku, a już zdobył uznanie i popularność. Przy sporo mniejszych wymiarach i wadze oferuje to samo, znakomite brzmienie i identyczne możliwości, jak duże Vi2000 i Vi3000.

Soundcraft Vi1000 zdobywa popularność wszędzie tam, gdzie potrzeba świetnie brzmiącej, riderowej konsolety o niewielkich rozmiarach. Najmniejszy Soundcraft Vi jest wybierany przez realizatorów na zespołowe trasy koncertowe, a przez firmy nagłośnieniowe do realizacji eventów i mniejszych koncertów. Przy tym możliwości tej konsolety nie odbiegają od tego, co oferują większe modele. Analogicznie do Vi2000 i Vi3000, Soundcraft Vi1000 udostępnia złącza DANTE, MADI, dowolny standard cyfrowy przez dwa złącza rozszerzeń, cenione efekty Lexicona, znakomity podwójny automikser STUDER, korektory dynamiczne BSS, działającą z każdą konsoletą – również innych marek (!) - kompensację wysterowania GAINu. Na eventach i koncertach każdy realizator z pewnością doceni możliwość obsługi i kontroli systemów bezprzewodowych AKG, Shure oraz Sennheiser z poziomu ekranu konsolety.

Wszystkie te zalety docenił Kamil Bobrukiewicz z BM Production, który zdecydował się na zakup miksera Soundcraft Vi1000 – głównie z przeznaczeniem do realizacji tras koncertowych zespołu Kobranocka i do obsługi eventów. Warto wspomnieć, że to już druga konsoleta Soundcraft Vi w tej firmie, gdyż od jakiegoś czasu BM Production dysponuje już modelem Vi2000.

Dystrybutor: ESS Audio