Logowanie

Optymalizacja projektów systemów nagłośnieniowych w pomieszczeniach zamkniętych na przykładzie sprzętu firmy BOSE Professional

Optymalizacja projektów systemów nagłośnieniowych w pomieszczeniach zamkniętych na przykładzie sprzętu firmy BOSE Professional

Chcesz zaprojektować w programie predykcyjnym system nagłośnieniowy dla Auli Artis w Poznaniu, odsłuchać jego wirtualizację akustyczną za pomocą BOSE Auralizera, a następnie postawić zaprojektowaną konfigurację systemu nagłośnieniowego i zweryfikować jej poprawność i adekwatność projektu w aplikacji i przez BOSE Auralizer? :-) Zapraszamy na darmowe szkolenie BOSE Professional do Poznania!

Już we wtorek 29. maja w Poznaniu w Auli Artis odbędzie się darmowe szkolenie z elementami warsztatów z optymalizacji systemów nagłośnieniowych w pomieszczeniach zamkniętych jak sale koncertowe, kluby muzyczne, sale weselne, sale eventowe i uniwersalne sale różnorakiego zastosowania.

 bose Auditioner new S24A work

Do dyspozycji uczestników będzie pełen przekrój sprzętu nagłośnieniowego i predykcyjnego firmy BOSE Professional – łącznie z systemem „auralizacji” procesu predykcji w programie BOSE Modeler za pomocą szczególnego urządzenia, BOSE Auralizer. To już 3. generacja systemu dźwiękowego zdolnego stworzyć dźwiękowy obraz zaprojektowanego systemu nagłośnieniowego na potrzeby danego pomieszczenia. Projektujesz i... od razu odsłuchujesz, jak Ci wyszło :-) Genialne, prawda?

Na miejscu do dyspozycji Uczestników szkolenia z elementami warsztatów będzie liniowy BOSE ShowMatch, wertykalne systemy liniowe BOSE oraz różne zestawy głośnikowe BOSE – między innymi wzbudzające sporo kontrowersji i zainteresowania zestawy BOSE Pro F1.

 Bose ShowMatch workshop 2

Szkolenie poprowadzi inżynier systemów nagłośnieniowych i realizator dźwięku m.in. Czesław Śpiewa i Riverside – Tomasz Pawłowski, przy wsparciu specjalistów z BOSE Professional. Program szkolenia obejmuje nie tylko teoretyczne aspekty projektowania optymalnej konfiguracji systemu nagłośnieniowego, ale również sposoby rozwiązywania różnych problemów dla konkretnego pomieszczenia. Wszystko na przykładzie akustycznym Auli Artis w Poznaniu. Co ciekawe, będzie można samodzielnie zaprojektować w programie predykcyjnym BOSE Modeler propozycję nagłośnienia Auli Artis, następnie odsłuchać „wirtualizację” auralną tego projektu za pomocą BOSE Auditionera oraz skonfigurować realnie system nagłośnienia w oparciu o dostępny sprzęt i zweryfikować adekwatność auralizacji i poprawność projektu w aplikacji do predykcji BOSE Modeler :-) Kto chętny? :-) 

Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 10:00 we wtorek 29. maja 2018 w Auli Artis w Poznaniu. Oto program imprezy:

10:00 – rejestracja Uczestników, kawa, herbata, dyskusje o sprzęcie...

10:30 – teoria projektowania systemów nagłośnieniowych dla pomieszczeń zamkniętych, pojawiające się problemy i sposoby radzenia sobie z nimi

12:00 – przerwa kawowa

12:20 – szkolenie z oprogramowania predykcyjnego BOSE Modeler i EASE Focus 3.0

14:00 – przerwa na lunch i kawę/herbatę

15:00 – praktyczne projektowanie optymalnego systemu nagłośnieniowego dla konkretnego pomieszczenia, na przykładzie Auli Artis z wykorzystaniem systemów nagłośnieniowych BOSE; do dyspozycji Uczestników będzie 6 stacji projektowania z aplikacjami BOSE Modeler oraz dwa urządzenia BOSE Auralizer do zrekreowania zaprojektowanej przestrzeni akustycznej i systemu nagłośnieniowego

16:00 – konfiguracja dwóch rozwiązań na nagłośnienie Auli Artis na podstawie dwóch projektów, w tym wybranego projektu jednego z Uczestników szkolenia oraz odsłuchy obu konfiguracji (do dyspozycji Uczestników będzie konsoleta Soundcraft Vi2000 z sesjami wielośladowymi z gatunków: jazz, pop, rock, heavy metal, muzyka teatralna.

Koniec szkolenia przewidziany jest na godzinę 20:00, ale uczestnictwo do samego końća nie jest obligatoryjne.

 

Zgłoszenia zawierające następujące dane:

- imię i nazwisko,

- kontaktowy numer GSM,

- nazwa firmy / instytucji / freelancer

... prosimy kierować na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szkolenie jest darmowe. Organizatorem szkolenia jest BOSE Polska. Nasz portal jest patronem medialnym wydarzenia. Zapraszamy w imieniu Organizatorów!

 

Organizator: BOSE Professional POLSKA