Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 983.
Logowanie

Meyer Sound na InfoComm w Las Vegas

Meyer Sound na InfoComm w Las Vegas

Meyer Sound przygotowuje się do interaktywnego i wciągającego InfoComm.

Meyer Sound szykuje zróżnicowane atrakcje na InfoComm w Las Vegas, w tym ulepszoną technologię ekspozycji na stoisku, codzienne loterie na bilety na pokazy Cirque du Soleil oraz "Sonic Lounge" na relaks i rozmowy.

Stoisko wystawowe Meyer Sound to C1356, a salon Sonic Lounge w pokoju N110.

Nowością na tym stoisku będzie "The Labs", czyli interaktywna eksploracja wszystkiego. Duże ekrany dotykowe wykorzystujące animacje, filmy wideo i diagramy w celu poznania świata i szczegółowego opisania produkcji Meyer Sound.

Od ponad 25 lat Meyer Sound współpracuje z wiodącymi światowymi projektantami dźwięku, aby wprowadzić technologię immersyjną w produkcje rezydentów i tournee Cirque du Soleil. Wiele z tych wydarzeń jest pokazywanych na co dzień w Las Vegas, a uczestnicy, którzy pragną doświadczyć tego z pierwszej ręki, mogą zatrzymać się przy stoisku, aby wygrać dwa bilety na wieczorne występy: "The Beatles’ LOVE", "Michael Jackson ONE", lub ‘‘O.”Loterie odbędą się w środę, czwartek i piątek.

Poza salą wystawową, salon Sonic Lounge (N110) zaprasza profesjonalistów z branży audio, by mogli odpocząć i zrelaksować się w miłej atmosferze. Muzyka będzie odtwarzana z sufitowych głośników Ashby, a pracownicy działu sprzedaży i techniczni Meyer Sound będą krążyć, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

meyer sound

Kolumny Ashby będą również wyświetlane na stoisku wraz z innymi członkami rosnącej linii IntelligentDC. Przedstawiony zostanie także system LINA, pokazany w różnych konfiguracjach rigowania wraz z modułem 750-LFC. Do tego kolumny głośnikowe CAL oraz platforma Galileo GALAXY z obsługą AVB.

Do tego będą się odbywać wywiady na żywo przy udziale platformy Facebook, a gośćmi będą kluczowi pracownicy Meyer Sound, doświadczeni konsultanci i integratorzy oraz użytkownicy końcowi. Pełny harmonogram zostanie opublikowany na stoisku oraz na stronie Meyer Sound na Facebooku.

Polecamy śledzić InfoComm bo będzie się działo, a jeżeli jakiś szczęściarz jest na miejscu to niech zajrzy tam koniecznie!

Dystrybutor: ESS Audio