Logowanie

Allen&Heath SQ7 - największy cyfrowy mikser serii SQ z 33 tłumikami

Allen&Heath SQ7 - największy cyfrowy mikser serii SQ z 33 tłumikami

No i plotki się potwierdziły! Mamy największy model Allen&Heath SQ7 z 33 tłumikami :-) A co poza tym?

Czy nowy mikser ma więcej wejść i wyjść? obsługuje więcej kanałów? Więcej szyn miksowania? Ma więcej efektów?

Allen Heath SQ 7 AllenHeath SQ7 88

Tak, ma więcej wejść z przedwzmacniaczami mikrofonowymi - 32 XLR (oraz 3 wejścia stereo na złączach jack - dwa 2x jack 1/4", jedno stereo mini-jack 1/8"), a także więcej wyjść - 16 XLR Jest również wyjście stereo AES/EBU. Allen&Heath SQ7 ma również o cztery więcej programowalnych przełączników i encoderów z wyświetlaczami. Ale poza tym potencjał miksera jest identyczny, jak mniejszych modeli Allen&Heath SQ6 i SQ5. 

Allen Heath SQ 7 Rotaries AllenHeath SQ7 rotaries

Mamy więc 48 kanałów wejściowych, 36 szyn, z czego 12 AUX MIX zamiennie z grupami, 8 stereofonicznych szyn efektowych z własnymi powrotami nie zabierającymi kanałów wejściowych, 3 stereofoniczne matryce i sumę stereo MASTER. 

Allen Heath SQ 7 AllenHeath SQ7 0

Dźwięk w Allen&Heath jest przetwarzany przez matrycę FPGA z 96-bitową dokładnością z częstotliwością próbkowania 96 kHz. Latencja jest niższa niż 0.7 ms! Co ważne, dźwięk kierowany do szyn jest zgodny fazowo. Mikser można wyposażyć w 64-kanałową kartę rozszerzeń - na przykład DANTE, WAVES lub gigaACE do połączenia z Allen&Heath dLive. Mikser jest również wyposażony w możliwość wielokanałowgo nagrywania na USB - zarówno na komputer, jak pendrive USB 3.0. 

Cena i dostępność na razie nie są znane. Więcej informacji na stronie producenta.

Dystrybutor: Konsbud Audio