Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 983.
Logowanie

Dynacord TGX – nowe flagowe wzmacniacze do aplikacji Live

Dynacord TGX – nowe flagowe wzmacniacze do aplikacji Live

Dynacord zaprezentował nowe flagowe wzmacniacze do aplikacji live - seria TGX.

Wzmacniacze mocy Dynacord TGX są wyposażone w funkcje sieciowe Dante™, AES oraz wejścia analogowe. Każdy wzmacniacz TGX wyposażony jest w najnowocześniejszy w branży procesor DSP 96 kHz z technologią FIR (Finite Impulse Response). Połączenie wiodącego na rynku ultra-niskiego opóźnienia ze współczynnikiem sygnału do szumu rzędu 118 dB zapewnia niezrównaną jakość dźwięku.

TGX2

Dynacord TGX zawieraja szereg unikalnych, zgłoszonych do opatentowania technologii, zaprojektowanych w celu zapewnienia niezawodnej i stabilnej pracy systemu. Zaawansowany pakiet zabezpieczeń TGX monitoruje ponad 200 parametrów, gwarantując, że nawet w najtrudniejszych warunkach wzmacniacz będzie kontynuował pracę na najwyższym poziomie. Dodatkowo, cyfrowo regulowana korekcja współczynnika mocy Dynacord (PFC) podnosi bezpieczeństwo pracy. Nawet przy zmiennych źródłach zasilania, wzmacniacze TGX pozostają stabilne i wydajne. Technologia Junction Temperature Modeling (JTM) zapewnia najwyższą możliwą moc wyjściową i wydajność w trybie tour-grade bez wyłączania i utraty jakości dźwięku. Podwójne porty sieciowe i automatyczny powrót, zapewniają dodatkową redundancję i niezawodność systemu.

TGX3

Stojak systemowy Dynacord TGX to modułowe rozwiązanie zaprojektowane i zbudowane przez profesjonalnych touringowców dla profesjonalistów. Pojedyncza systemowa szafa rack 10 TGX jest wstępnie wyposażona w trzy wzmacniacze TGX20 i dwa niezależne przełączniki sieciowe w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy. System oferuje szereg profesjonalnych funkcji, takich jak zintegrowane przesuwne drzwi szafy, konfigurowalne opcje Wejść / Wyjść i odwracalny montaż do dystrybucji mocy. Szafy systemowe TGX można ustawiać pionowo i blokować, aby uzyskać do 180 kW mocy wyjściowej przy tej samej kompaktowej powierzchni, co konwencjonalna szafa rackowa na wzmacniacze.

TGX4

Nowe oprogramowanie systemowe pozwala użytkownikowi zaprojektować, dostroić i obsługiwać cały system dźwiękowy za pośrednictwem oprogramowania. Opracowane we własnym zakresie, wieloplatformowe oprogramowanie, oferuje intuicyjne i usprawnione wskazówki dotyczące przepływu pracy, oszczędzając zarówno czas jak i wysiłek. System został zaprojektowany do współpracy z pakietami oprogramowania do symulowania pracy głośników, takimi jak EASE Focus i pomiary na żywo w czasie rzeczywistym z SysTune z opcjami wtyczek. Używając jasnego i ciemnego schematu kolorów, graficzny interfejs użytkownika dostosowuje się w celu zwiększenia widoczności w warunkach wysokiego i niskiego oświetlenia. Alternatywnie wzmacniacze mocy TGX można również obsługiwać za pomocą oprogramowania IRIS-Net, które oferuje wiele opcji dla bardziej złożonych konfiguracji systemów dźwiękowych.

Trochę danych:

- Nowe 4-kanałowe wzmacniacze przeznaczone do aplikacji Live, o łącznej mocy do 20 000 watów, uwalniają potencjał dowolnego głośnika oferując niezrównaną wydajność i jakość dźwięku;
- Najwyższa jakość dźwięku dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu sygnału w paśmie 96 kHz oraz rozwiązaniom FIR-Drive i Dante™;
- Zaprojektowany do bezbłędnej i nieprzerwanej pracy nawet przy niestabilnym napięciu zasilania;
- Zoptymalizowaną obsługę gwarantuje kompleksowe oprogramowanie systemowe i wstępnie skonfigurowany rack systemowy.

Specyfikacja modeli:

- TGX10 (4 x 2500 W przy 4 Ω);
- TGX20 (4 x 5000 W przy 4 Ω).

Dystrybutor: Tommex