Logowanie

L-Acoustics L-ISA Source Control w wersji AAX do cyfrowej konsolety VENUE S6L od Avida

L-Acoustics L-ISA Source Control w wersji AAX do cyfrowej konsolety VENUE S6L od Avida

L-Acoustics ogłosiło opracowanie wersji AAX DSP wtyczki L-ISA Source Control do cyfrowej konsolety VENUE S6L od Avida.

L-Acoustics ogłosiło opracowanie wersji AAX DSP dla wtyczki L-ISA Source Control do popularnej konsolety Avid VENUE | S6L, umożliwiająca inżynierom dźwięku łatwe i intuicyjne zarządzanie środowiskami immersyjnymi.

Ekosystem L-Acoustics składa się z kompleksowego łańcucha narzędzi, które może obsłużyć wielowymiarowe projekty audio na dowolnym etapie. Dzięki wtyczce L-ISA dla S6L, użytkownicy mają dostęp do wszystkich kontrolek "obiektu źródłowego", w tym panoramy, szerokości, odległości i wysokości, a także wyznaczonia wysyłek Aux, a wszystkie parametry L-ISA mogą być przechowywane w postaci snapshotów na konsoli i przywoływane w taki sam sposób jak inne parametry konsolety. Integracja oferuje wiele korzyści pod względem przenośności programów i interakcji na żywo, a układ głośników można z łatwością dostosowywać do zmian lokalizacji, zachowując jednocześnie przestrzenne właściwości miksu.

Oprócz wtyczki L-ISA AAX DSP, L-ISA może być również zintegrowana z Pro Toolsem poprzez natywną wtyczkę AAX, otwierając wielokanałowe możliwości miksowania L-ISA w środowisku DAW do projektowania dźwięku i innych aplikacji.

"Wtyczka L-ISA Source Control AAX DSP umożliwia inżynierom kontrolowanie miksu L-ISA bezpośrednio z konsoli S6L" - mówi dyrektor działu badań i rozwoju Guillaume Le Nost. "W rezultacie inżynierowie dźwięku mogą używać znanego i jednego interfejsu do łatwego i intuicyjnego zarządzania miksem opartym na obiektach, w różnych konfiguracjach głośników, od frontalnych układów po surround lub 3D".

Technologia L-Acoustics L-ISA stała się już liderem rynku w dziedzinie wielokanałowego nagłośnienia dźwięku, umożliwiając tworzenie wielowarstwowych, opartych na obiektach projektów dźwiękowych dla wydarzeń kreatywnych, czy realizacji na żywo. L-ISA szybko zyskuje na popularności zarówno wśród artystów, jak i profesjonalistów dźwięku, L-Acoustics zwiększa zakres i możliwości sieciowe L-ISA z szybko rozwijającym się światem wysokiej klasy partnerów, którzy przyjęli tę technologię. Oprócz Avida, obejmują one: DiGiCo, który natywnie integruje funkcjonalność L-ISA przez Desk Link w swoim zakresie konsolet miksujących SD; Blacktrax, oparty na wizji system śledzenia, który łączy się z technologią L-ISA za pośrednictwem protokołu Open Source RTTrP oraz KLANG: Technologies, czyli pioniera w projektowaniu systemów 3D do miksowania monitorów dousznych.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Dystrybutor L-Acoustics: Audio Plus
Dystrybutor Avid: Konsbud Audio