Logowanie

JBL VTX A8 już w Polsce

JBL VTX A8 już w Polsce

Z przyjemnością informujemy, że w ostatnich dniach lutego krakowska Agencja Eventowa Especto jako pierwsza w Polsce nabyła system JBL VTX A8.

JBL VTX A8 Especto 2

Zanim się to stało załoga Especto ostro testowała system, między innymi realizując na nim 11 koncertów w krynickiej Pijalni Głównej. Zespół Especto przyznaje „Jesteśmy zachwyceni. Najnowszy JBL VTX A8 to światowa ekstraklasa wśród systemów nagłośnieniowych”, a są to słowa specjalistów od szeroko pojętej realizacji koncertów i wydarzeń.

Konstrukcja drivera w serii JBL VTX A wykazuje niesamowitą skuteczność i zapewnia lepszą kontrolę nad odpowiedzią impulsową systemu. Jego budowa pozwala na użycie krótszego falowodu i zachowania równej charakterystyki brzmieniowej w całej szerokości propagacji dźwięku o kącie 110 stopni. VTX A8 wyposażono w dwa woofery o średnicy 8'', cztery 3,5'' głośniki średniotonowe i dwa wysokotonowe drivery. Pojedynczy moduł o wymiarach 226x761x375 mm (wys., szer., głęb.) waży niecałe 30 kg i korzysta z opatentowanych rozwiązań montażowych i bogatego zasobu akcesoriów, co znacznie ułatwia rozstawienie systemu.
Aby zapewnić jak najrówniejszą charakterystykę pokrycia już od 300 Hz, zastosowano w nich najnowszej generacji korektory RBI współpracujące z przetwornikami niskich i średnich częstotliwości.

JBL VTX A8 Especto 3

Zatem jeśli chcecie zobaczyć JBL VTX A8 w akcji, trzymajcie rękę na pulsie i śledźcie wydarzenia Especto Agencja Eventowa.

JBL VTX A8 Especto 1

Strona Especto: especto.pl
Strona JBL Pro: www.jblpro.com
Strona dystrybutora JBL w Polsce: www.essaudio.pl