Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2475.
Logowanie

Konsolety DiGiCo na scenie AXIS w resorcie Planet Hollywood w Las Vegas

Konsolety DiGiCo na scenie AXIS w resorcie Planet Hollywood w Las Vegas

Przestrzeń koncertowa AXIS w resorcie Planet Hollywood w Las Vegas korzysta z konsolet DiGiCo.

Jest to przestrzeń, która sprzedaje najwięcej biletów w całym USA, a możliwe, że na świecie. Bookowane tam są same największe gwiazdy i to na wiele koncertów na raz. 

Aktualnie szykują się show Lionela Richie, Pitbulla, Backstreet Boys, czy Jennifer Lopez. Do tego także podpisali kontrakt na rezydenturę z Britney Spears.

Nikt z branży rozrywkowej nie wierzył, że to się uda. Jednak całość cieszy się ogrmnym sukcesem i jest niesamowicie głośno o tym miejscu.

Przestrzeń została całkowicie przebudowana i zmieniona. WYmieniono także wszystkie sprzęty, w tym konsolety. Postawiono na DiGiCo.

Britney miksuje Rob "Cubby" Colby, Backstreet Boys - James McCullaugh, J-Lo - John Clark, Lionel Richie - Gordon Mack. Wszystkie show wykorzystują konsoletę DiGiCo SD5 na monitorach i SD10 na FOHu.

Rob Colby, który miksuje Britney, poinformował, iż po 250 koncertach, 90 próbach i kilku broadcastach, DiGiCo pracowało na pełnych obrotach na każdym froncie i nie zawiodło.

DiGiCo także uratowało show Miss Universe w 2015 roku, gdy zawiódł główny system miksujący mieszczący się w wozie transmisyjnym 2 godziny przed całym show.

Nic dziwnego, światowej klasy sprzęt ;)

Dystrybutor: Polsound