Logowanie

Powersoft w Lavina Mall - największym centrum handlowym na Ukrainie

Powersoft w Lavina Mall - największym centrum handlowym na Ukrainie

 

Lavina Mall, czyli największe centrum handlowe na Ukrainie zostało otwarte. Udostępnia także największy w Europie wewnętrzny park rozrywki. Za nagłośnienie tego obiektu odpowiadają międzyinnymi wzmacniacze Powersoft Ottocanali.

Dla wykonawcy bardzo ważen było spójne, wysokiej jakości brzmienie. W całej sieci pracuje ponad 400 głośników, zorganizowanych po całym parku. Jest to spore wyzwanie.

W tym przypadku Ottocanali 4K4 sprawdza się idealnie.

Igor Sydorenko - główny odpowiedzlny za projekt i implementację mówi - "Na samym końcu procesu, głównym czynnikiem który wpłynał na to jaki system wybierzemy była jakość i cena. Możliwości Ottocanali odrazu rzuciły się w oczy. Wystarczyły tylko cztery wzmacniacze Ottocanali aby zasilić całą instalację. Żadna inna marka nie była w stanie rywalizować, a integratorzy oferowali znacznie wyższe ceny przez wykorzystanie większej liczby wzmacniaczy. Do tego dochodzi wygodna scentralizowana kontrola całego systemu poprzez komputer plus strojenie, diagnostyka i kontrola systemu, tak więc Ottocanali i Armonia są perfekcyjnie dostosowane do wymagań projektu."

Poniżej kilka fotek.

Dystrybutor Powersoft: SoundTrade

 

powersoft2

powersoft3