Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2474.
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2475.
Logowanie

Kortez na trasie koncertowej z Allen & Heath dLive

Kortez na trasie koncertowej z Allen & Heath dLive

Kortez na swojej trasie promującej album "Mój Dom" korzysta z systemu dLive od Allen & Heath.

Kortez to pseudonim artystyczny Łukasza Federkiewicza – młodego muzyka pochodzącego z Krosna. Kortez ukończył szkołę muzyczną, gra na fortepianie, gitarze, basie i puzonie. W 2013 roku wziął udział w programie Must Be the Music i to właśnie tam wypatrzył go szef wytwórni Jazzboy - Paweł Jóźwicki. Od tego momentu kariera muzyczna Korteza rozwinęła się w mgnieniu oka, a bilety na jego koncerty wyprzedają się na pniu. Trwa właśnie trasa koncertowa promująca "Mój Dom", czyli drugi album artysty.

Realizacją dźwięku koncertów Korteza zajmuje się Michał Przytuła, który na co dzień używa systemu Allen & Heath dLive C1500 wraz z MixRackiem CMD32.

„System ma potężne możliwości konfiguracyjne (expandery DX i porty rozszerzeń), poza tym jest solidnie wykonany i bardzo stabilny w działaniu. Algorytm Dyn8, obecny w software od wersji 1.4, jest niezastąpionym narzędziem w walce z najbardziej "krzykliwymi" systemami P.A. Zaletą dLive są także aplikacje do zdalnego sterowania, które umożliwiają użytkownikom intuicyjną i wygodną pracę przy stabilnym połączeniu WiFi. Sądzę, że każdy użytkownik polubi też w dLive sporą bibliotekę dobrze brzmiących efektów” - mówi Michał Przytuła. "dLive jest moim pierwszym wyborem przy mobilnych aplikacjach. Jego moc obliczeniowa w porównaniu ze stabilnością, gabarytami, wagą i wreszcie ceną nie mają sobie równych."

Życzymy dalszych udanych realizacji na trasie! ;)

Fotografia: Hubert Misiaczyk.

Dystrybutor: Konsbud Audio