Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 983.
Logowanie

Systemy Apart Audio w kawiarni Columbus Coffee Garnizon w Gdańsku

Systemy Apart Audio w kawiarni Columbus Coffee Garnizon w Gdańsku

 

W kawiarni Columbus Coffee Garnizon w Gdańsku zainstalowano sprzęt nagłośnieniowy marki Apart Audio.

Firma v-Bass z Gdańska, która specjalizuje się w automatyce budynków i instalacjach audiowizualnych, zaprojektowała i wykonała system nagłośnieniowy w kawiarni. Czas spędzony przy kawie umilają dźwięki płynące z zestawów głośnikowych MASK6CT-BL z serii MASKC wyposażonych w rewolucyjny uchwyt montażowy CLICKMOUNT. System uzupełnia cyfrowy wzmacniacz miksujący MA120 i uniwersalny odtwarzacz strumieniowy PMR4000MKII oraz regulatory głośności E-VOL60 i natynkowe puszki do regulatorów naściennych Apart Audio – E-MODON.

Jak podkreśla Pan Włodzimierz Piechowicz z firmy v-Bass: „w takim miejscu jak kawiarnia liczy się estetyka wykorzystanych elementów oraz ich funkcjonalność, dlatego wybór padł właśnie na rozwiązania proponowane przez Apart Audio, które dyskretnie wkomponowały się w wystrój kawiarni. Ogromną zaletą była również szybkość montażu zestawów głośnikowych z nowym uchwytem”.

apart realizacja columbus7

 

Kawiarnia zyskała efektowną instalację nagłośnieniową, której główne zalety to funkcjonalność, elegancja i dyskrecja. Jak mówi właściciel kawiarni pan Mariusz Okliński - „przy wyborze systemu kierował się jakością sprzętu, bo poza atmosferą czy wystrojem miejsca dla komfortu gościa liczy się również jakość dźwięku”.

Jednym z ważnych elementów projektu było wytłumienie ścian dla stworzenia dobrej akustyki pomieszczenia, w taki sposób by dźwięk muzyki tła nie był jednocześnie hałasem, co często się zdarza w miejscach tego typu. Dzięki sprzętowi wysokiej jakości udało się osiągnąć doskonały efekt, na co warto zwrócić szczególną uwagę - nieczęsto spotykany w lokalach gastronomicznych.

apart realizacja columbus8

Polecamy się tam wybrać na pyszne jedzenie i dobrą kawę, bo niewątpliwym dodatkiem będzie doskonałe brzmienie ;)

Fot. Włodzimierz Piechowicz.

Dystrybutor: Konsbud Audio

apart realizacja columbus9

apart realizacja columbus4