Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 983.
Logowanie

Systemy nagłośnieniowe Adamson na Mr. Future Music Festival

Systemy nagłośnieniowe Adamson na Mr. Future Music Festival

Ponad 100 głośników Adamson nagłasniało Mr. Future Music Festival.

Na festiwalu zebrało się ponad 40,000 fanów brzmień elektronicznych jak i hip-hopowych.

Cały festiwal został wspaniale oprawiony w interaktywny design.

Impreza odbywała się na stadionie Tunkou w Wuhan, a bilety rozeszły się niemal momentalnie.

"Mr. Future jest unikalnym i innowacyjnym eventem, który łączy ludzi z różnych kręgów. Muzyka jest oczywiście tym centralnym komponentem, a organizator wybrał systemy Adamson, aby mieć pewność, że każdy posiadacz biletów dozna poteznego i ekscytującego doświadczenia dźwiękowego" - informuje Zhen "Richie" Wang.

Główny system składał się z gron po 15 sztuk Adamson E15 na stronę. W związku z unikalnym designem sceny, dodatkowo postawiono specjalne dwie wieże głośnikowe, aby móc zawiesić grona. Na side fillach pracowały Adamsony S10 - po 12 na stronę oraz na front fillach.

W celu zapewnienia odpowiedniego poziomu w dole pasma, inżynierowie wykorzystali 16 subwooferów Adamson E219 na stronę, które zostały podwieszone za głównymi gronami z dodatkowymi "uziemionymi" 18 sztukami E219 i 12 T21s.

Trzeba przyznać, że realizacja robi wrażenie.

"Jesteśmy dumni z tego jak Adamson podbija chiński rynek" - dodaje Wang. "Wykorzystanie tych systemów na eventach jak Mr. Future generuje jeszcze więcej pewności i zainteresowania tymi systemami w naszej społeczności pro audio. Wyczekujemy coraz większej liczby klientów w 2018 roku i w przyszłości."

Dystrybutor: ProAUDIO-AVT