Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 983.
Logowanie

Eastern Acoustic Works RADIUS w dwóch obiektach sakralnych

Eastern Acoustic Works RADIUS w dwóch obiektach sakralnych

 

Dwa systemy nagłośnieniowe RADIUS firmy Eastern Acoustic Works (EAW) zostały niedawno zainstalowane za pośrednictwem Outreach FX (OFX) w dwóch lokalizacjach sakralnych.

Outreach FX (OFX) z siedzibą w Allendale, New Jersey, niedawno zainstalował dwa systemy dźwiękowe RADIUS firmy Eastern Acoustic Works (EAW) w dwóch bardzo różnych obiektach sakralnych.

"Elastyczność systemu RADIUS w połączeniu z łatwością wdrożenia i łatwością użytkowania, czyni ten produkt idealnym rozwiązaniem dla kościołów" - wyjaśnia Chad Smith, kierownik projektu / projektant OFX. "Jednymi z głównych klientów OFX były kościoły. Wszyscy, którzy tu pracują, pochodzą z tego grona i rozumiemy, jak działają i co jest potrzebne, by odnieść sukces. RADIUS sprawdza się bardzo dobrze w wielu aplikacjach kościelnych."

Systemy RADIUS zostały wdrożone w Filadelfijskim Centrum Chrześcijańskim i na nowym kampusie satelitarnym Owings Mills Reistertown - Columbia Church Community, w stanie Maryland.

"Sanktuarium Centrum Chrześcijańskiego Filadelfii miało dosyć wysoki sufit w pokoju w kształcie wachlarza, podczas gdy przestrzeń Owings Mills Reistertown była szeroka z bardzo niskim sufitem" - wyjaśnia Smith. "W obu przypadkach RADIUS zapewniał czysty, równomierny dźwięk i pomógł stworzyć optymalne pokrycie dla każdej wymaganej usługi."

W przypadku instalacji Filadelfijskiego Centrum Chrześcijańskiego, gdzie sanktuarium zajmuje 400 metrów na podłodze, a kolejne 200 na balkonie, Smith zaprojektował dwa grona po pięć głośników trójdrożnych RSX208L z własnym zasilaniem. Dwa podwójne subwoofery 16-calowe RSX218 zapewniły dodatkowy dół, z których każdy znajdował się w najdalszych kątach podłogi. Dwa monitory sceniczne RSX12M są na scenie do użytku nagłosnieniowego, jak i muzyków.

Aby pokryć sanktuarium Owing Mills Reistertown, Smith zdecydował się zawiesić cztery małe grona - każde składające się z dwóch głośników RSX208L - na całej długości sceny. Wykorzystał również cztery 18-calowe subwoofery RSX18, po jednym za każdym gronem, aby uzyskać dodatkowy dół.

Oba systemy działają na Dante, co pozwala na przepuszczenie audio i komunikacji na jednym kablu Cat5. Zmniejsza to koszty okablowania i złożoność instalacji.

"Dostroiłem każdy system za pomocą oprogramowania MOSAIC, które jest bardzo solidne" - dodaje Smith. "Zdolność wdrożenia oprogramowania, z którego może korzystać nasz klient, który w razie potrzeby bez problemu możemy naprawić, to geniusz. Jeśli wystąpi problem, po prostu wyślemy im plik instalacyjny - przesyłają go na swój iPad - i wszystko jest w nalerzytym porządku."

Więcej informacji na stronie producenta TUTAJ.

Dystrybutor: Music Info