Logowanie

Klark Teknik PRO DI ACTIVE DI 10A, DI 10P, 2 DI 20P, 2 DI 22P oraz PRO SPLITTER 2 DS 20 i 5 DS 50 – nowa seria urządzeń estradowych

Klark Teknik PRO DI ACTIVE DI 10A, DI 10P, 2 DI 20P, 2 DI 22P oraz PRO SPLITTER 2 DS 20 i 5 DS 50 – nowa seria urządzeń estradowych

Klark Teknik proponuje cztery nowe modele di-box'ów zarówno aktywnych jak i pasywnych, mono i stereo oraz dwa pasywne splitery. Urządzenia wyposażono w transformaory MIDAS, złącza Neutrik i osadzono w solidnych aluminiowych obudowach z gumowymi odbojami.

KlarkTeknik pro di10a 1

PRO DI ACTIVE DI 10A

Aktywny di-box. Na uwagę zasługuje dwustopniowy tłumik wstępny 20/40 dB pozwalający na przyjęcie bardzo wysokich sygnałów, a także automatyczne przełączanie na zasilanie bateryjne w przypadku awarii zasilania Phantom. Cechuje się dużym headroom'em, dopasowaniem poziomu i impedancji bez obciążania źródła, liniowością i bardzo niskim poziomem szumu. Posiada trzystopniowy przełącznik tłumienia PAD i przełącznik EARTH/LIFT (odcięcie masy).

KlarkTeknik pro di10p 2

PRO DI DI 10P

pasywny di-box o szerokim spektrum zastosowań multimedialnych, ze względu na różnorodność zastosowanych złącz wejściowych – RCA i TRS 1/8”. Sumuje oba kanały wejściowe do jednego wyjścia symetrycznego mono z możliwością regulacji poziomu wejściowego niezależnie dla kanałów lewego i prawego.

 KlarkTeknik pro di20p 3

PRO DI 2 DI 20P

dibox pasywny stereo, przeznaczony do instrumentów elektronicznych, pozwala na podawanie sygnału dalej dzięki złączom „THRU” w standardzie TS 1/4”. Tłumik wejściowy pozwala na pracę z wysokimi poziomami.

KlarkTeknik pro di22p 4

PRO DI AV 2 DI 22P

Stereo dibox pasywny o przeznaczeniu multimedialnym. Pozwala na przyjęcie sygnału w każdym formacie – RCA, TRS 1/8”, 2 X TS 1/4”. Posiada możliwość wstępnego tłumienia sygnału.

 

W nowej serii znajdują się również dwa splitery sygnałowe w obudowach takich jak di-box'y, również wyposażone w transformatory MIDAS i złącza Neutrik.

 KlarkTeknik pro ds20 5

PRO SPLITTER 2 DS 20

Pasywny liniowy spliter z jednym wejściem i dwoma wyjściami o poszerzonym zakresie dynamiki, zapewniający pełną izolację galwaniczną.

KlarkTeknik pro ds50 6

PRO SPLITTER 5 DS 50

Pasywny liniowy spliter sygnałowy z jednym wejściem i pięcioma wyjściami o poszerzonym zakresie dynamiki.

 

 

Więcej na stronie producenta: www.musictribe.com/brand/klarkteknik/home
Dystrybutor: SoundTrade | soundtrade.pl