Logowanie

Soundcraft Ui24R – nowe oprogramowanie, nowe możliwości

Soundcraft Ui24R – nowe oprogramowanie, nowe możliwości

Soundcraft wypuścił nowe oprogramowanie firmware dla użytkowników mikserów Ui24R, dostępne do pobrania ze strony dla każdego kto zarejestrował swój egzemplarz.

Soundcraft Ui24R 1

Soundcraft Ui24R to 24-kanałowy cyfrowy mikser z funkcją nagrywania wielościeżkowego na nośnik USB i dwupasmowym modułem Wi-Fi (2,5 i 5 GHz), wyposażony w przedwzmacniacze Studer. Oferuje wszechstronność i wysoką jakość w przystępnej cenie: 10 wejść typu „combo”, 10 XLR, 2 wejścia liniowe RCA i 2 cyfrowe USB, łączność przewodowa i bezprzewodowa, możliwość kontrolowania miksu z urządzeń mobilnych i komputerów opartych o dowolną platformę nawet dla 9 muzyków. Właśnie pojawiła się do niego nowa wersja oprogramowania v3.0 wprowadzająca tzw. Cascading i kilka innych użytecznych opcji.

Soundcraft Ui24R 2 

Wspomniany Cascading to możliwość skomunikowania dwóch mikserów Ui24R po przewodzie Ethernet. W ten sposób oprócz podwojenia samego modułu uzyskamy dwukierunkową matrycę USB 32x32, z możliwością kontroli dwóch niezależnych miksów np. na FOH i monitory.

Soundcraft Ui24R 3

Wśród pozostałych unowocześnień znajduje się funkcja zapisu i przywracania ustawień Cue Recall, UDP Control Recall służący odpalaniu snapshot'ów oświetlenia czy Lexicon Reverb PreDelay pozwalający ustawić opóźnienie pogłosu. Wprowadzono także wsparcie dla przeszło 25 różnych ekranów dotykowych. Pełna lista zmian jest dostępna do pobrania ze strony producenta. Jeżeli nie znacie miksera Soundcraft Ui24R to gorąco zachęcamy do zapoznania się z testem, który ukazał się na łamach portalu: LINK

Soundcraft Ui24R 4 

Dystrybucja: ESS Audio | www.essaudio.pl
Producent: www.soundcraft.com