Logowanie

Konsbud Audio zaprasza na targi ISE 2019

Konsbud Audio zaprasza na targi ISE 2019

Jedno z najistotniejszych europejskich wydarzeń w branży instalacji i integracji audio, targi Integrated Systems Europe 2019 odbędzie się w dniach 5-8 lutego w Amsterdamie. Firma Konsbud Audio pragnie zaprosić na stoiska producentów, z którymi współpracuje.

d&b audiotechnik | Hala 7, stoisko C210 oraz pokoje demonstracyjne E105 i E106

Zaprezentowany zostanie najnowszy system KSL z serii SL, będzie to pierwsza okazja zobaczyć ten system w Europie po jego premierze, która odbyła się w trakcie tegorocznego NAMM Show w Kalifornii. d&b przygotował także prezentacje, które odbędą się w demo room'ach. Będzie można posłuchać tam systemu immersive audio d&b Soundscape. W trakcie ISE 2019 niemiecki producent zaprezentuje także w pełni niezależny od oprogramowania R1 zdalny kontroler dotykowy R90. Nowością będzie także DS20 – interfejs audio umożliwiający współpracę systemów d&b z sieciami dźwiękowymi i urządzeniami MILAN.

Konsbud ISE 1

Apart Audio | Hala 1, stoisko H140

Osoby zainteresowane instalacjami AV koniecznie powinny wybrać się na stoisko Apart Audio. Producent przygotował na tę okazję zupełnie nowe urządzenia, które pozostaną jednak tajemnicą do czasu targów. Na zachętę przewidziano także Happy Hours – codziennie od godziny 17.00 na stoisku skosztować będzie można belgijskiego piwa.

Audio-Technica | Hala 7, stoisko N190

Co roku podczas targów ISE japoński producent zaskakuje nowymi produktami i nie inaczej będzie w tym roku. Na stoisku Audio-Technica odbędzie się prezentacja nowego systemu konferencyjnego i nowego mikrofonu z serii Engineered sound, będzie można także zobaczyć podwieszany system mikrofonowy ISE954.

Konsbud ISE 2

Allen & Heath i KLANG:technologies | Hala 7, stoisko K200

W trakcie targów brytyjski producent pokaże nowe funkcje dla serii dLive i SQ. W pobliżu stoiska Allen & Heath będzie można spotkać przedstawicieli firmy KLANG:technologies, producenta persolnalnych odsłuchów 3D. Więcej szczegółów ma się pojawić już wkrótce.

Konsbud ISE 3

Genelec | Hala 3, stoisko C95

Genelec zaprezentuje platformę Smart IP Audio umożliwiającą przesył zasilania, AoIP i zarządzanie systemem odsłuchowym z użyciem jednego kabla CAT-5. Pierwszy raz branża instalacyjna będzie mogła skorzystać z wysokiej jakości dźwięku produktów Genelec z zastosowaniem formatu kompatybilnego z wszystkimi protokołami sieciowymi IP. Będzie także możliwość skorzystania z oprogramowania Genelec Loudspeaker Manager, które dostarcza wielu narzędzi przeznaczonych do instalacji i integracji AV. Na stoisku zobaczymy również monitory S360 o wysokim SPL i uznaną serię 4000.

Konsbud ISE 4

Stage Tec | Hala 15, stoisko R264

Stage Tec zapowiedział premierę nowej wersji konsolety AVATUS stworzonej dla teatrów. Urządzenie zaprojektowano tak, by można było usunąć górny rząd ekranów i przenieść go w dowolne miejsce. AVATUS IP łączy się przez standardowe interfejsy TCP/IP. Każdy z modułów ma indywidualny numer IP, można je usunąć z powierzchni i zainstalować w dowolnym miejscu sieci. Oprócz nowej wersji AVATUS'a, Stage Tec zaprezentuje także konsoletę CRESCENDO T.

Konsbud ISE 5

NTi Audio | Hala 1, stoisko E135

Na tym stoisku tematem przewodnim będą urządzenia służące do testowania dźwiękowych systemów ostrzegawczych (DSO). Zaprezentowany zostanie również nowy formularz do tworzenia raportów zrozumiałości mowy, spełniający standardy VDE V 0833-4-32:2016, DIN EN 50849:2017, CEN/TS 54-32:2015 i ISO 7240-19:2007.

Green-GO | Hala 7, stoisko E2500

Na stoisku producenta systemów interkomowych Green-GO będzie można zobaczyć m.in. nowy panel naścienny Wall Pannel X.

Konsbud Audio zaprasza także na stoiska producenta okablowania Cordial (hala 7, stoisko R224) i złączy Neutrik (hala 6, stoisko N150).

Strona internetowa Konsbud Audio: konsbud-audio.pl