Logowanie

L-Acoustics przejmuje brytyjską firmę producencko-rentalową DeltaLive UK

L-Acoustics przejmuje brytyjską firmę producencko-rentalową DeltaLive UK

Firma L-Acoustics Group ogłosiła przejęcie większości udziałów w jednej z najważniejszych firm rentalowych i audiowizualnlych w Wielkiej Brytanii – DeltaLive UK.

 L Acoustics DeltaLiveUK 2

BBC Proms 2018 [DeltaLive UK, L-ISA]

DeltaLive UK był jednym ze strategicznych klientów L-Acoustics w Wielkiej Brytanii. To ta firma wdrożyła z sukcesem technologię L-ISA do wielokrotnie nagradzanej produkcji BBC Proms 2018 odbywającej się w Royal Albert Hall. DeltaLive UK obsługuje wiele najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych, wydarzenia królewskie i publiczne. L-Acoustics zapewnia, że celem przejęcia DeltaLive UK jest między innymi próba głębszego wejścia na rynki Islandii, Oceanii, zwłaszcza z produktem w postaci systemy L-ISA. W sumie ciekawa może być reakcja brytyjskiego rynku rentalowego na to przejęcie :-) To trochę tak, jakby producent lub dystrybutor zajął się sam rentalem... A tego typu sytuacja nigdy nie jest pozytywnie odbierana przez firmy rentalowe. Choć jedno nie ulega wątpliwości, że żadna inna brytyjska firma nie jest tak dobrze przygotowana, by dostarczać rozwiązania w technologii L-ISA.

Producent: L-Acoustics

Na tytułowym zdjęciu: z lewej Paul Keating jeden z założycieli DeltaLive, z prawej Christian Heil, prezes i założyciel L-Acoustics