Logowanie

Focusrite RED 8 Pre oraz Focusrite RED 16 Line + RedNet AM2 - mega okazje i promocje na produkty Focusrite Pro RedNet!

Focusrite RED 8 Pre oraz Focusrite RED 16 Line + RedNet AM2 - mega okazje i promocje na produkty Focusrite Pro RedNet!

Od dziś do końca września, lub do wyczerpania pakietów, interfejsy Focusrite RED 8 Pre oraz RED 16 LINE są dostępne w zestawach z RedNet AM2 w super promocyjnych cenach.

 Focusrite RedNet RED 8 Pre red8pre front rear

Interfejs Focusrite RED 8 Pre jest pomostem łączącym sferę Avid ProTools HD (64x64), interfejs Thunderbolt 2 dla komputerów Apple oraz DANTE Audio-Over-IP (32x32). Wejścia analogowe oferują 118 dB dynamiki, a wyjścia analogowe aż 121 dB i płaską odpowiedź częstotliwościową aż do 35 kHz. Do dyspozycji jest 8 znakomitych preampów mikrofonowych o wzmocnieniu 63 dB oraz 16 wejść liniowych i dwa wejścia instrumentalne. Ponadto do dyspozycji są dwa cyfrowe porty IN/OUT ADAT TOS-Link mogące pracować w trybie S/MUX oraz elektryczne cyfrowe wejście i wyjście stereo S/PDIF. Wszystkie wejścia analogowe są wyposażone w tryb AIR nadający charakterystyczne „otwarte” brzmienie nagrywanych sygnałów. Interfejs Focusrite RED 8 Pre może pracować z częstotliwościami próbkowania 44.1 kHz/ 48 kHz/ 88.2 kHz/ 96 kHz/ 176.4 kHz/ 192 kHz z 24-bitową rozdzielczością. Źródłem synchronizacji cyfrowego zegara może być wewnętrzny zegar (Internal) lub ADAT, S/PDIF, Word Clock, lub DANTE.

 Focusrite RedNet reD 16 LINE red16line front rear

Interfejs Focusrite RED 16 LINE oferuje podobny potencjał z tym, że zamiast 8 przedwzmacniaczy mikrofonowych udostępnia dwa przedwzmacniacze AIR i został wyposażony już w nowszy interfejs Thunderbolt 3.

 Focusrite RED 4Pre insert

Ponadto producent przygotował ofertę specjalną na interfejs Focusrite RED 4 Pre i RedNet X2P. Zapraszamy do lektury testu tego znakomitego interfejsu w portalu E-MUZYK! Wszystkie szczegóły znajdują się w załączonym cenniku.

 Focusrite RedNet am2 front rear

Przy okazji zachęcamy do lektury materiału >>>"Audio-over-IP w postprodukcji"<<<, gdzie w bardzo przystępny sposób jest wytłumaczone m.in:

• czym jest Dante?

• jakie korzyści płyną z użycia technologii Audio-over-IP?

• zasady zarządzania systemami

• kompatybilność z innymi protokołami

• integracja AoIP z konwencjonalnymi systemami.

Reasumując - mnóstwo merytorycznych informacji na wyciągnięcie ręki, a do tego świetna okazja aby wyposażyć się w produkty Focusrite RedNet!

Więcej informacji na temat samych produktów znajdziecie na stronie polskiego dystrybutora - firmy Audiotech.

Dystrybutor: Audiotech