Logowanie

Elevtro-Voice ETX – promocja na aktywne zestawy głośnikowe z DSP z filtrami FIR

Elevtro-Voice ETX – promocja na aktywne zestawy głośnikowe z DSP z filtrami FIR

Ubierz system. Audio Plus ogłasza promocję na najwyższą serię zestawów aktywnych ETX marki Electro-Voice! Od 1. września do każdego zestawu głośnikowego, pary zestawów i kompletnego systemu z serii ETX otrzymasz gratis pokrowce, koszulki i rękawice robocze.

 Electro Voice ETX promocja Audio Plus 0

Aktywne zestawy głośnikowe Electro-Voice ETX to najwyższy model z rodziny przenośnych systemów EV. Zostały zaprojektowane i skonstruowane od podstaw, aby uzyskać najlepsze parametry w swojej klasie. Stanowią bezkompromisowe połączenie zaawansowanych technologii, najlepszych parametrów audio z wszechstronnością zastosowań. W serii dostępne są cztery modele szerokopasmowe – wszystkie są wyposażone w DSP z filtrami FIR zapewniającymi wyrównaną odpowiedź fazową. Dopełnieniem serii są dwa subbasy. Wszystkie modele są wyposażone w końcówki mocy klasy D, o mocach od 1800 do 2000 W i są w całości produkowane w Niemczech.

 Electro Voice ETX promocja Audio Plus 1

Polski dystrybutor marki Electro-Voice, firma Audio Plus z Łomianek, po raz pierwszy ogłasza promocję na tę serię zestawów głośnikowych. Od 1 września do 31 października 2019 do każdego zakupionego zestawu w sieci partnerskiej Audio Plus dołączane są pokrowce firmowe Electro-Voice. Ponadto, przy zakupie każdej pary zestawów klient otrzyma stylowe koszulki, zaś do kompletnych systemów dołączane są dodatkowo rękawice robocze. Profesjonalne zespoły czy DJ-e, którzy zdecydują się na zestawy ETX, otrzymają w ten sposób nie tylko profesjonalny system z najwyższej półki, ale także wiele przydatnych dodatków. Szczegóły promocji dostępne są na stronie audioplus.pl/promocja.

Dystrybutor: Audio Plus

Electro Voice ETX promocja Audio Plus 5

Informacja prasowa dystrybutora - Audio Plus

Electro-Voice ETX - w pełni wyposażony flagowiec

Zestawy aktywne ETX dostarczają spektakularnych wrażeń w każdej sytuacji. Są idealne dla profesjonalnych muzyków, DJ-ów, podróżujących artystów czy firm nagłośnieniowych, które szukając poręcznego nagłośnienia z półki high-end. Zapewniają tez koncertowa jakość w małych i średnich instalacjach stałych. Każdy model reprezentuje sobą jakość brzmienia, moc i właściwości będące poza zasięgiem innych aktywnych głośników profesjonalnych podobnej wielkości . To dźwięk o jakości koncertowej w zwartym i łatwym do użycia rozmiarze.

  • - Osiągi poza zasięgiem konkurencji
  • - Wzmacniacze klasy D o mocy 1800 W (subwoofery) lub 2000 W (zestawy szerokopasmowe) ze zintegrowanym FIR-Drive DSP wytwarzają wysoki SPL
  • - Wysokiej skuteczności przetworniki o małych zniekształceniach (niskotonowe DVX i SMX oraz tytanowe tubowe wysokotonowe DH3-B)
  • - Lekkie, ergonomiczne, wytrzymałe i poręczne obudowy z 18-milimetrowej, 13-warstwowej sklejki brzozowej z wykończeniem EVCoat. Osiem punktów montażowych dla instalacji stałych (modele pełnopasmowe). Własne, odlewane z aluminium gniazda statywowe, uchwyty i pozostały osprzęt.
  • - Electro-Voice FIR-Drive wykorzystuje najnowszą technologię filtrów o skończonej odpowiedzi impulsowej (FIR) dla optymalizacji liniowości przetworników. Zaawansowane algorytmy limiterów zapewniają niezależną ochronę peak oraz termiczną przetworników.
  • - Pełne QuickSmartDSP z zarządzaniem jedną gałką. Na ekranie LCD można łatwo konfigurować i kontrolować następujące parametry: presety EQ, status limiterów, ustawienia opóźnienia, ustawienia i pomiar sygnałów wejściowych oraz sumy
  • - Parametryczna korekcja, unikatowa funkcja EV Cardioid Control Technology dla subwooferów umożliwiająca redukcję dźwięku na scenie o nawet 35 dB
  • - Opatentowana konstrukcja falowodów SST (Signal Synchronized Transducers) dla dokładnego i jednorodnego pokrycia dźwiękiem przestrzeni, osobno skonstruowane dla każdego modelu

 

Więcej informacji na temat zestawów serii ETX znajdziesz na stronie audioplus.pl/etx