Logowanie

AKG CBL301 i CBL201 – nowoczesne nablatowe niskoprofilowe mikrofony konferencyjne od AKG

AKG CBL301 i CBL201 – nowoczesne nablatowe niskoprofilowe mikrofony konferencyjne od AKG

Należąca do koncernu HARMAN marka AKG po premierach aż pięciu nowych słuchawek dla profesjonalistów, wprowadza na rynek kolejną nowość zapowiadaną ma tegorocznych targach ISE w Amsterdamie!

 AKG CBL301 CBL201 Condenser Boundary Level green

AKG CBL301 i CBL201 to dwa łatwe do instalacji modele nablatowych mikrofonów konferencyjnych o estetycznym wzornictwie.

AKG CBL301 to nowy model z serii mikrofonów nablatowych do zastosowań konferencyjnych audio i wideo. Ma nowoczesną funkcjonalność, wzornictwo i znakomitą jakość dźwięku.

Skrót CBL oznacz Condenser Boundary Level – mikrofon ma 3 kardioidalne kapsuły pojemnościowe zapewniające pokrycie 270 stopni lub 360 po zmianie fizycznego ułożenia kapsuł wewnątrz obudowy. Pierwsze ustawienie jest idealne dla trzech osób siedzących przy brzegu stołu a drugie dla na przykład czterech osób przy stole okrągłym.

AKG CBL301 CBL201 Condenser Boundary Level 360deg 270deg 180deg

Sterowanie - włączanie, mutowanie może być realizowane dotykiem obudowy lub zdalnie, z użyciem na przykład procesora DSP marki BSS Audio lub procesora AMX. Mikroprzełączniki w obudowie służą do ustalenia trybu pracy włączania i mutowania; push-to-talk, push-to-mute, toggle. Zielony, czerwony i niebieski kolor ledów na pierścieniu obudowy informują o stanie pracy i sterowaniu mikrofonu. Zestaw do montażu umożliwia jego instalację na stałe w blacie, w przypadku gdy swobodne przesuwanie po nim jest niewskazane. Duża odporność na zakłócenia radiowe umożliwia pozostawianie telefonów komórkowych na stole w pobliżu mikrofonu, bez zagrożenia zniekształceń dźwięku.

AKG CBL301 CBL201 Condenser Boundary Level colors

Mikrofon jest już dostępny w sprzedaży i do testów dla partnerów ESS Audio.

W sprzedaży z tej serii dostępny jest również model CBL201 wyposażony w dwie kapsuły kardioidalne zapewniającymi pokrycie 180°.

Więcej informacji na stronie producenta.

Dystrybutor: ESS Audio