Logowanie

Fohhn PT-70 – promocja na kardioidalny puntowy zestaw głośnikowy

Fohhn PT-70 – promocja na kardioidalny puntowy zestaw głośnikowy

Fohhn PT-70 to zestaw głośnikowy typu point source o nietuzinkowej konstrukcji i szczególnych właściwościach – ma możliwość pracy w trybie charakterystyki kardioidalnej, z redukcją propagacji w tyłu rzędu 8 dB. Teraz w promocji zestawy te są dostępne w niezwykle atrakcyjnej cenie! Zainteresowani?

Fohhn Audio specjalizuje się od lat kolumnowymi systemami nagłośnieniowymi oraz w technologii kierunkowania wiązki. Fohhn PT-70 powstał z myślą o sytuacjach nagłośnieniowych, w których istotną kwestia jest zachowanie ciszy na scenie. Zestaw ten to konstrukcja łącząca układ tubowy dla dwóch przetworników 12” oraz falowód dla drivera ciśnieniowego 1.4”. Konstruktorom udało się tak zaprojektować system komór, że można w sposób mechaniczny przestawiać dla niskich częstotliwości charakterystykę między naturalną dla źródeł punktowych charakterystyką dookólną a charakterystyką kardioidalną. Moc RMS zestawu to 900 W, a maksymalny SPL to aż 140 dB (pomiar według normy IEC 60268-2). Zestaw pracuje w paśmie 52 Hz – 20 kHz (spadek w dole pasma -10 dB). Dostępne są dwie wersje propagacji – 90° x 50° oraz 60° x 50°.

 Fohhn PT 70 VPT 70 rear cardioid polar patter omni

Fohhn PT-70 jest 2-pasmową konstrukcją z pasywnym podziałem – jako napęd dedykowane są końcówki Fohhn Audio serii DI, na przykład 4-kanałowa końcówka DI-4.1000 charakteryzującą się utrzymaniem przez 10 sekund mocy szczytowej (!). Układ wysokotonowy został wyposażony w inteligentny obwód ochronny - kontrolowany napięciem bardzo skuteczny obwód półprzewodnikowy chroniący driver przed przeciążeniem.

Obudowa jest wykonana z wielowarstwowej sklejki, pokrytej trwałą powierzchnią poliuretanową. Standardowym wykończeniem jest kolor czarny, ale w opcji są dostępne kolory z palety RAL. Jest również opcja wodoodporności na poziomie IP55.

Fohhn PT 70 VPT 70 frame for stand rama na statyw 2

Fohhn PT-70 został wyposażony w szynę montażową AEROQUIP oraz dwa otwory Quicklock do montażu ramy, jak również dwa punkty do powieszania na śrubach oczkowych oraz do zainstalowania zabezpieczenia safety. Producent przygotował interesujący, dający wiele możliwości system montażu zestawów na sztycy bądź statywie, z możliwością regulacji kąta pochylenia. W opcjach dostępna jest również rama z aliskafem do podwieszenia zestawu na kracie.

Więcej informacji na stronie producenta.

Fohhn PT-70 jest dostępny w promocyjnej cenie 13,560 zł netto w ofercie dystrybutora – firmy Fohhn Audio Polska. Więcej informacji telefonicznie: 32 376-12-60 lub e-mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dystrybutor: Fohhn Audio Polska