Logowanie

IPORT – profesjonalne statywy i uchwyty dokujące do tabletów iPad w dystrybucji ESS Audio

IPORT – profesjonalne statywy i uchwyty dokujące do tabletów iPad w dystrybucji ESS Audio

Tablety Apple iPad zmieniły nasze życie. Używamy ich na co dzień – prywatnie, ale równie często w biznesie. Firma IPORT wyspecjalizowała się projektowaniu i produkcji optymalnych uchwytów do tabletów iPad.

Zastosowań tabletów Apple iPad jest tyle, ile branż :-) Sklepy wykorzystują aplikacje fiskalne oparte o systemie iOS, hotele do samoobsługowej rejestracji gości, restauracje do obsługi rezerwacji stolików, a korporacje do systemów rezerwacji sal czy zarządzania systemami AV. Niezwykle ważne jest, w jaki sposób i gdzie będziemy nasze tablety trzymać, aby były bezpieczne i pełniły powierzone im role. Dlatego na rynku dostępne są różnego rodzaju case’y, ramki i statywy na iPady. Funkcjonalnością, wszechstronnością zastosowania i wzornictwem wyróżniają się spośród nich produkty amerykańskiej firmy IPORT.

 IPORT 3

Inżynierowie IPORT ściśle współpracują z działem R&D korporacji Apple. Dzięki temu jako pierwsi znają wszystkie detale techniczne nowych tabletów, zanim jeszcze ujrzą one światło dzienne. IPORT ukierunkowany jest na profesjonalny rynek AV, rezydencjalny oraz dla służb i flot.

 IPORT 1

W ofercie IPORT znajdują się zestawy montażowe i ramki z możliwością postawienia powierzchni poziomej, systemy stałego eleganckiego powieszenia z możliwością indukcyjnego ładowania, case’y przenośne zintegrowane z dedykowanymi bazami oraz obudowy z programowalnymi przyciskami, które zapewnią blokują dostęp do wrażliwych aplikacji i konfiguracji tabletów dla osób niepożądanych.

 IPORT 2

Produkty IPORT dostępne są w trzech kolorach i dla każdego typu tabletów serii Apple iPad. W ofercie dostępne są też programowalne kontrolery bezprzewodowe xPRESS do sterowania głośnikami Sonos.

Od 1 września wyłącznym przedstawicielem produktów IPORT na terenie Polski została firma ESS Audio.

Dystrybutor: ESS Audio