Logowanie

Scena Jutra 2020 – pełny harmonogram wydarzeń!

Scena Jutra 2020 – pełny harmonogram wydarzeń!

Pracujesz w domu kultury, teatrze, filharmonii, teatrze muzycznym lub operze? Lub w klubie muzycznym z ambicjami? Jesteś producentem, reżyserem, scenografem, twórcą pokazów multimedialnych? Oświetlenie i dźwięk sceniczny i koncertowy to Twoja pasja? Scena Jutra to Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych dla Ciebie! Jedyna taka w Polsce przestrzeń do wymiany doświadczeń między ludźmi sceny i estrady oraz przedstawicielami świata technologii. Przedstawiamy pełny harmonogram wydarzeń podczas trwania konferencji 19 i 20 lutego 2020 roku.

Już za niecały miesiąc spotykamy się na Międzynarodowej Konferencji Scena Jutra 2020! Przez dwa dni tego wydarzenia Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać interesujące wykłady i poznać najnowocześniejsze technologie z dziedzin dźwięku, światła, multimediów i mechaniki scen i przykłady ich implementacji. Technologia otwiera nowe możliwości. Jak je twórczo wykorzystać? Zaproszeni goście będą dzielić się swoimi doświadczeniami z implementacji nowych technologii w wydarzeniach artystycznych i rozrywkowych.

Wśród zaproszonych gości pojawią się takie osobistości, jak: Carlos Navarrete-Patiño z Cirque de Solei & studio 4u2c; Glen Kelly z The Immaginarium Studios; Willi Klein & Florian Kunz z L-Acoustics L-ISA oraz Dan Braun z METALLICA i LiveNation. Największą atrakcją z kategorii dźwięku będzie prezentacja niewiarygodnych możliwości technologii dźwięku immersyjnego L-Acoustics L-ISA. To trzeba usłyszeć!

 Scena Jutra 2020 Teatr Wielki Opera Narodowa insert2

HARMONOGRAM KONFERENCJI ŚRODA 19/02/2020

10:00 - 10:05 Przywitanie
10:05 - 10:15 INTRO Scena Jutra 2020
10:15 - 10:55 Małgorzata Szabłowska (Teatr Wielki - Opera Narodowa)
11:00 - 11:55 Carlos Navarrete-Patiño (Cirque de Solei & studio 4u2c)
12:15 - 12:55 Grzegorz Jarzyna (TR Warszawa)
13:15 - 13:55 Willi Klein & Florian Kunz (L-Acoustics L-ISA)
14:15 - 14:55 Wojciech Kępczyński (Teatr Muzyczny ROMA)
15:00 - 15:30 Przerwa na Lunch
15:40 - 16:50 Konferencja Prasowa / Czas Sponsorów

HARMONOGRAM KONFERENCJI CZWARTEK 20/02/2020

10:00 - 10:05 Przywitanie
10:05 - 10:15 INTRO Scena Jutra 2020
10:15 - 10:55 Glen Kelly (The Immaginarium Studios)
11:00 - 11:55 Dan Braun (METALLICA i LiveNation)
12:15 - 12:55 Katarzyna Gospodarek (BMW Art Club)
13:15 - 13:55 Alexander Balyberdin (dreamlaser)
14:15 - 14:55 Christopher Baiuder (WHITEvoid GmbH)
15:00 - 15:30 Przerwa na Lunch
15:40 - 16:50 Konferencja Prasowa / Czas Sponsorów

Na stronie scenajutra.pl pojawiają się kolejne szczegóły tego wydarzenia. Równocześnie w sklepie internetowym odbywa się sprzedaż wejściówek na konferencję. Dla zainteresowanych osób przygotowano specjalne pakiety obejmujące wejściówki na pojedynczy dzień, oba dni równocześnie lub wejściówki jedynie na część wystawienniczo-dyskusyjną, która będzie miała miejsce w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Gorąco zapraszamy do udziału!

Strona konferencji: ScenaJutra.pl

Organizatorami wydarzenia Scena Jutra są:

Teatr Wielki – Opera Narodowa w Warszawie

Najważniejsza instytucja operowa w Polsce. Dysponuje dwiema scenami, wystawia najważniejsze spektakle operowe w Polsce, organizuje istotne wydarzenia polskiej sceny kulturalnej. Teatr Wielki – Opera Narodowa powstał prawie 200 lat temu iod początku istnienia był centrum ważnych wydarzeń kulturalnych naszego kraju, sam wielokrotnie będąc ofiarą jego burzliwej historii. Wizja nowoczesnego, narodowego teatru od początku inspiruje przemiany w tej instytucji.

Audio Plus

Jeden z najważniejszych instalatorów sprzętu nagłośnieniowego w Polsce, dystrybutor najbardziej innowacyjnej marki nagłośnienia koncertowego na świecie: francuskiej marki L-Acoustics. Podczas Sceny Jutra Audio Plus skupi się na supernowoczesnym systemie dźwięku przestrzennego na koncercie – L-Acoustics L-ISA. „Scena Jutra to wydarzenie, w którym najnowsze technologie sceniczne będą mogły spotkać swoich użytkowników, a przede wszystkim swoich odbiorców – widzów.” – mówi Dyrektor Sprzedaży i rozwoju Biznesu Audio Plus, Bartłomiej Pałka.

Prolight

Prolight to pomysłodawca i „ojciec założyciel” konferencji Scena Jutra. Ideą jej powstania była chęć integracji ludzi szeroko pojętej sceny oraz pokazywanie korzyści i wyzwań związanych z nowymi technologiami. Firma Prolight to również autoryzowany dystrybutor rozwiązań z zakresu oświetlenia, multimediów i techniki scenicznej. Wśród szerokiego portfolio firm znaleźć można takie marki jak Robe lighting, Claypaky, Avolites, disguise, Prolyte, Cast Software, Visual Productions, Robert Juliat oraz wiele innych.

TSE Grupa

TSE Grupa to firma rentalowa, dostarczająca nowoczesne rozwiązania audio-wizualne na potrzeby techniki scenicznej. Ma ponad 20 lat doświadczenia. Rocznie realizuje przeszło 500 produkcji na najwyższym poziomie. Inwestuje w ludzi i sprzęt. Jest liderem w branży techniki eventowej w Polsce. Specjalizuje się w multimediach, oświetleniu, nagłośnieniu, konstrukcjach scenicznych i mechanice scenicznej. Obsługuje konferencje, wydarzenia specjalne, pokazy mody, koncerty, festiwale i programy telewizyjne. „Za każdą nowoczesną technologią stoją ludzie i to od nich zależą efekty, które osiągamy używając nowych technologii podczas eventów. I właśnie na aspekcie ludzkim chcielibyśmy się skupić w trakcie tegorocznej „Sceny Jutra” – mówi Piotr Basek, założyciel, prezes zarządu firmy.