Logowanie

Mackie MasterFader 5.1 – nowa wersja aplikacji sterującej do mikserów Mackie DL

Mackie MasterFader 5.1 – nowa wersja aplikacji sterującej do mikserów Mackie DL

Oto jest! Po roku od zapowiedzi, 7 miesiącach od wypuszczenia wersji beta, Mackie pokazał oficjalną wersję Master Fader 5.1 aplikacji do obsługi mikserów Mackie serii DL w wersjach na tablety iOS i Android oraz komputery z Windows i Mac OS X.

Najważniejszą nowością jest udostępnienie aplikacji Master Fader w wersjach na komputery PC z systemem Windows 10 oraz Apple z systemem Mac OS X 10.2 lub nowszym. Aplikacja oferuje wszystkie nowinki, które wprowadziła wersja Master Fader 5.0. Jest również wersja aplikacji na tablety z 64-bitowym systemem Android. Użytkownicy 32-bitowych wersji systemu Android muszą skontaktować się z supportem Mackie: https://mackie.com/support-contact.

Mackie Master Fader 5 1 DL32R 4xFX

Dodatkową zaletą wersji Master Fader 5.1 jest zwiększenie ilości bloków efektów w DL32R z trzech do czterech. Pojawiła się również opcja importu i eksportu programów ustawień miksera Show i polepszona została wydajność systemu obsługi. Nowa wersja jest kompatybilna ze wszystkimi mikserami Mackie serii DL – DL806, DL1608, DL32R, DL16S i DL32S.

Istotną informacją jest, że z wersji Master Fader 5.1 nie mogą skorzystać użytkownicy Mackie AXIS System – miksera DL32R ze sterownikiem DC16.Dla tej konfiguracji przeznaczona jest wersja v.4.6.2.

Więcej informacji na stronie producenta.

Dystrybutor: Music Info