Logowanie

Eurocable Unbreakable Fibre Optic Cables - niezniszczalne wielordzeniowe światłowody single-mode i multi-mode

Eurocable Unbreakable Fibre Optic Cables - niezniszczalne wielordzeniowe światłowody single-mode i multi-mode

Wielordzeniowe, niezniszczalne jednomodowe i wielomodowe przewody światłowodowe Eurocable to złoty graal dla firm touring'owych. Firma ESS Audio – dystrybutor marki Eurocable w Polsce informuje o dostępności w ofercie niezniszczalnych kabli światłowodowych serii Unbreakable Fiber.

Te wielordzeniowe, nietłukące jedno- i wielo-modowe kable światłowodowe są specjalnie zaprojektowane do przemysłu rozrywkowego oraz dla telewizji, na potrzeby obsługi wydarzeń żywo i do transmisji.

Eurocable MULTICORE UNBREAKABLE MULTI MODE FIBRE OPTIC CABLES catalog

Eurocable MULTICORE UNBREAKABLE MULTI MODE FIBRE OPTIC CABLES

Tajemnicą niezachwianej transmisji i tak dużej odporności na uszkodzenia jest precyzyjnie zaprojektowany elastyczny oplot. Najwyższa jakość światłowodów i specjalnych wzmocnień sprawia, że są one odporne na silne odkształcenia i ekstremalne promienie gięcia przy niskim tłumieniu – minimalny promień to zaledwie 2.5 cm! Kabel z potrójnym płaszczem jest również wzmocniony włóknami aramidowymi, aby zapewnić maksymalną wytrzymałość na rozciąganie. Kable są dostępne z wieloma typami zakończenia. W ofercie są 6-, 12- i 24-żyłowe multiparowe kable światłowodowe w wersjach single-mode i multi-mode. Grubość przewodu to 5,1 mm lub 7,1 mm. Więcej informacji na stronie dystrybutora.

Dystrybutor: ESS Audio