Logowanie

JBL VTX A8 i VTX B18 w Mirus Sound!

JBL VTX A8 i VTX B18 w Mirus Sound!

Mirek Michalak jest doskonale znany w branży koncertowej. Przez lata stał za największymi produkcjami współpracując z jedną z bardziej znanych firm rentalowych w kraju. W ostatnim czasie Mirek postawił na dynamiczny rozwój swojej działalności, a co za tym idzie, do magazynu MIRUS SOUND wjechały najnowocześniejsze elementy scenicznego wyposażenia dźwiękowego.

 JBL VTX A8 VTX B18 Mirus Sound Mirek Michalak line array front

W przypadku wielofunkcyjnego systemu liniowego Mirek postawił na najnowszą serię JBL VTX A8 w ilości 24 sztuk modułów szerokopasmowych oraz szesnastu subwooferów JBL VTX B18. Całość z dedykowanymi transporterami, pokrowcami oraz trzema typami ram mocujących: standardową, lekką ramą typu „mini” oraz tzw. Base Plate do stack'owania do ośmiu modułów A8 na dowolnym subwooferze z możliwością ustawienia kątów od -15 do +5 stopni.

Wszystkie zestawy głośnikowe zasilane są ośmioma dedykowanymi, 4-kanałowymi wzmacniaczami Crown i-Tech 4x3500HD z DSP i presetami dla serii VTX.

 JBL VTX A8 VTX B18 Mirus Sound Mirek Michalak line array

"Wybrałem system ze względu na jego dobre brzmienie, wysoką skuteczność, fantastyczny rigging. Estetyczne wykonanie, dopracowane szczegóły zarówno w domenie processingu jak i mechanice oraz transporcie i niska waga czyni ten system doskonałym wyborem zarówno do zastosowań koncertowych jak i eventowych."

 JBL VTX A8 VTX B18 TEC Award line array front

Niebagatelne znaczenie ma fakt, że A8 to kolejny system JBL Professional z doskonałej serii VTX z nagrodą TEC Award za technologiczną doskonałość i kreatywność w kategorii „Sound Reinforcement Loudspeakers”.

Firma rentalowa: Mirus Sound
Dystrybutor: ESS Audio