Logowanie

Targi Proligh+Sound 2020 przełożone na maj z uwagi na koronawirus COVID-19

Targi Proligh+Sound 2020 przełożone na maj z uwagi na koronawirus COVID-19

Z uwagi na obostrzenia kontroli zdrowia narzucone przez władze Frankfurtu w związku z zagrożeniem koronawirusem COVID-19, kierownictwo Frankfurt Messe podjęło decyzję o przesunięciu obchodzących 25-lecie targów Prolight+Sound z przełomu marca i kwietnia na dni maj 2020.

Targi Prolight+Sound obchodzą w tym roku 25-lecie. Niestety, przeprowadzenie jubileuszowej imprezy na przełomie marca i kwietnia okazało się niemożliwe z uwagi na konieczność organizacji narzuconych przez władze Frankfurtu punktów kontrolnych zdrowia Wystawców i Gości targowych – Targi Frankfurt przyznały, że nie są technicznie przygotowane na tak restrykcyjne przeprowadzanie kontroli zdrowia. Dlatego podjęto decyzję o przesunięciu daty Prolight+Sound na końcówkę maja 2020. Targi odbędą się więc w dniach 26-29. maja 2020.

My tradycyjnie zachęcamy do udziału w Prolight+Sound. To jedyna w tej części świata wystawa targowa, podczas której można odsłuchać tak wiele profesjonalnych systemów nagłośnieniowych oraz zapoznać się z nowościami i najnowszymi trendami w branży pro audio, oświetlenia, techniki estradowej i multimediów scenicznych.

Więcej informacji będziemy przekazywać na bieżąco.

Strona targów: Prolight+Sound