Logowanie

#ZLXUPGRADE - promocja Audio Plus na zestawy głośnikowe Electro-Voice ZLX-BT

#ZLXUPGRADE - promocja Audio Plus na zestawy głośnikowe Electro-Voice ZLX-BT

Zostań w domu. I skorzystaj z promocji ZLX Upgrade: zamawiasz stare, dostajesz nowe! Zamów „stare” zestawy ZLX, a otrzymasz ich najnowszą wersję, wyposażoną w Bluetooth. I to wszystko bez wychodzenia z domu!

Audio Plus ogłasza promocję najpopularniejszych profesjonalnych zestawów głośnikowych świata: serii ZLX od Electro-Voice. W ramach akcji #ZLXUPGRADE klient może zamówić zestawy ZLX w dowolnym sklepie internetowym sieci partnerskiej Audio Plus, a w dostawie otrzyma ich najnowszą wersję, wyposażoną w Bluetooth. To okazja, by jeszcze lepiej wykorzystać czas siedzenia w domu!

Aby skorzystać z promocji #ZLXUPGRADE, wejdź na stronę audioplus.pl/zlxupgrade i wykonaj następujące kroki:

  1. Wypełnij formularz, wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych
  2. Mailem otrzymasz kod promocyjny
  3. Złóż zamówienie na zestawy ZLX w wybranym sklepie partnerskim i podaj kod promocyjny z maila
  4. Otrzymasz najnowsze zestawy ZLX Bluetooth!

UWAGA! Indywidualny kod promocyjny należy zrealizować w ciągu 7 dni od otrzymania!

Akcja promocyjna #ZLXUPGRADE dotyczy modeli aktywnych ZLX-12P oraz ZLX-15P i działa w każdym sklepie partnerskim Audio Plus w okresie 16.03.2020-31.05.2020 r. Warunkiem uczestnictwa w Akcji jest wypełnienie formularza są na stronie audioplus.pl/zlxupgrade i użycie kodu promocyjnego otrzymanego mailem. Regulamin Akcji i zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są na stronie audioplus.pl/zlxupgrade oraz w komunikacji mailowej po wypełnieniu formularza.

Poniżej można obejrzeć film instruktażowy, w jaki sposób należy skonfigurować Bluetooth w Electro-Voice ZLX BT :-) Zapraszamy!

Electro Voice ZLXUPGRADE Audio Plus Promo adv

#zostanwdomu #zlxupgrade

Dystrybutor: Audio Plus