Logowanie

Brytyjski grime'owy raper Stormzy korzysta na scenie z Soundcraft Ui24R

Brytyjski grime'owy raper Stormzy korzysta na scenie z Soundcraft Ui24R

Soundcraft Ui24R to jedyne w swoim rodzaju urządzenie - cyfrowy mikser, wielośladowy rejestrator i odtwarzacz oraz wielokanałowy interfejs audio studyjnej jakości. Przystosowane do montażu w skrzyni rack urządzenie dostarcza kompletny układ wejść i wyjść, świetne dynamiczne brzmienie, intuicyjność obsługi i niezawodność – wszystko to w udoskonalonej konstrukcji.

Soundcraft Ui24R ui24 glasto 2 

Brytyjski grime'owy raper Stormzy i jego realizator FOH, Raphael Williams w trasie koncertowej korzystają z bezprzewodowo kontrolowanego miksera Soundcraft Ui24R. Największy model z rodziny Ui uzupełnia system, składający się z dwóch konsolet Vi2000 i odpowiada za komunikację z ekipą za sceną i artystami oraz monitorami odsłuchowymi JBL 708P.

Soundcraft Vi2000 Raph Stormzy

Soundcraft Ui24 bez problemu sprawdzi się jako stagebox i może być kontrolowany aż z 10 urządzeń jednocześnie – z komputerów PC lub Mac, tabletów z systemem Android lub iOS lub smartfonów. Podłączyć się możesz bezpośrednio przez kabel Ethernet RJ45 lub przez podłączony do gniazda RJ45 zewnętrzny router, albo wbudowany dwupasmowy router Wi-Fi 2.4 GHz / 5 GHz. Nie ma znaczenia, gdzie się znajdujesz – zawsze będziesz miał kontrolę nad mikserem. Warte podkreślenia jest, że sekcja przetwarzania DSP jest wyposażona w w renomowane algorytmy marek koncernu HARMAN Pro – korektory BSS, kompresory dbx, efekty Lexicon – w tym słynne pogłosy. Na pokładzie są również świetne, dynamiczne przetworniki i przedwzmacniacze STUDER'a i wiele więcej. Od studia do sceny - Soundcraft Ui24R to optymalne rozwiązanie dla artystów, klubów muzycznych, obiektów kultury, firm eventowych oraz akustyków, którzy chcą zaoszczędzić miejsce i dostarczyć najlepszą jakość dźwięku.

Dystrybutor: ESS Audio