Logowanie

Fohhn Audio pomaga walczyć z pandemią COVID-19

Fohhn Audio pomaga walczyć z pandemią COVID-19

Pandemia COVID-19 dotknęła praktycznie cały świat, również Niemcy. Brakuje dziesiątek tysięcy masek ochronnych dla personelu medycznego, służb i obrony cywilnej. Z inicjatywy dwóch członków zespołu Fohhn Audio, producent pomaga w produkcji masek ochronnych według projektu DIY.

 Fohhn Audio Maska ochronna drukarka 3d 1

Wszystkie drukarki 3D firmy Fohhn Audio, które normalnie służą do wykonywania elementów prototypowych głośników, od kilku dni produkują specjalistyczne maski ochronne. Pracują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Co więcej, lokalne firmy i społeczność, gdy się dowiedzieli o akcji Fohhn Audio, przekazali producentowi nagłośnienia firmowe i prywatne drukarki 3D, by wesprzeć produkcję masek. Fohhn Audio wspiera również komunikację i organizację projektu. Maski są produkowane według projektu, który można znaleźć na stronie https://open-diy-projects.com/doityourself-gesichtschutz-faceshield/

Każdy, kto ma drukarkę 3D może przyłączyć się do projektu. W Polsce również takie maski są niezbędne! Czas wykonania elementów to od 2 do 3 godzin.

Producent: Fohhn Audio