Logowanie

Sennheiser Sound Academy - nowe interesujące panele dyskusyjne i kolejne szkolenia online

Sennheiser Sound Academy - nowe interesujące panele dyskusyjne i kolejne szkolenia online

Szkolenia szkoleniami - są niezwykle istotne. W końcu znajomość sprzętu i umiejętność sprawnego posługiwania się nim stanowią podstawę naszych działań. Ale Sennheiser poszedł krok dalej organizując panele dyskusyjne z udziałem znanych i cenionych w branży inżynierów dźwięku, którzy będą dzielić się z Internautami swoim doświadczenie. A tematem paneli będzie miksowanie live. Kto zainteresowany?

Już we wtorek 14 kwietnia 2020 w ramach Sennheiser Sound Academy przy wirtualnym stole panelu „Mixing Live Sound - Front of House” będziemy mogli poznać styl pracy takich realizatorów, jak: Brandon Blackwell (Lizzo, A$AP Rocky, Camila Cabello), Brett „Scoop” Blanden (Lady Antebellum), Snake Newton (Harry Styles, Supertramp, Robbie Williams) i Phillip J. Harvey (Lorde, My Bloody Valentine). Będą się dzielić nie tylko swoimi doświadczeniami, ale również odpowiedzą na nurtujące Uczestników pytania! Warto dodać, że wszyscy ci panowie dołączają do zespołu Sennheisera w kwestii komunikacji z branżą touringową. Przyznacie, że taka formuła – panelowa dyskusja 4 uznanych fachowców oraz na koniec część dyskusji i odpowiedzi na pytania Internautów – jest niezwykle atrakcyjna w stosunku do gadających z ekranu twarzy z ekranem komputera obok :-)

Równie interesujący panel szykuje się w czwartek 16 kwietnia 2020, kiedy to będziemy mogli wziąć w panelowej dyskusji pt. „House of Worship Roundtable”. Wiedzą i doświadczeniem będą się dzielić Brian Gowing, Chris Huff, Chad Kirkpatrick i Matt Sales będą dyskutować na temat wirtualnych usług, zdalnej obsługi i wyborów inwestycyjnych.

W obu przypadkach wszyscy paneliści będą starać się odpowiedzieć na jak najwięcej pytań.

Panel Miksowanie dźwięku na żywo - Front of House

Wtorek, 14 kwietnia, godz. 17:00

Do zespołu Sennheiser Relationship Management dołączy czterech wiodących inżynierów dźwięku z profesjonalnego rynku touringowego, którzy omówią swoje strategie miksowania front of house. Brandon Blackwell, Brett „Scoop” Blanden, Snake Newton i Phillip J. Harvey również przekażą wiele wskazówek dotyczących tras koncertowych i chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące FOH. Aby zarejestrować się na ten panel dyskusyjny, należy skorzystać z łącza: https://zoom.us/webinar/register/WN_xU6nfYX5RmC-na9tgZK69w 

Panel House of Worship Roundtable

Czwartek, 16 kwietnia, godz. 17:00

Dołącz do dyskusji na żywo na temat produkcji audio z czterema wiodącymi profesjonalistami z dziedziny nagłaśniania obiektów kultu. Do zespołu Sennheiser Relationship dołączą paneliści Brian Gowing (Business i Technology Manager w Christian Missionary Alliance), Chris Huff (Audio Engineer w Behind the Mixer), Chad Kirkpatrick (Audio Engineer i Sales & Training Manager w Ascension Worship) i Matt Sales (Project Manager w SFL, kierował zespołem produkcyjnym w Holy Trinity Brompton). Omówią swoje podejście do obecnego środowiska pracy, w tym usług audio podczas kwarantanny i usług wirtualnych, wyborów inwestycyjnych, pracy z wolontariuszami i wielu innych tematów opartych na pytaniach publiczności podczas sesji. Aby zarejestrować się na ten panel skorzystaj z łącza: https://zoom.us/webinar/register/WN_Y78GuuxUR1iOd5ikswOJfw

Więcej informacji i program wszystkich paneli oraz szkoleń online znajdziecie na dedykowanej podstronie Sennheiser Sound Academy ze szkoleniami online.

https://en-de.sennheiser.com/webinars

A poniżej udostępniamy zapis wideo szkolenia „Miksowanie dźwięku na żywo - miksowanie IEM i monitorów” :-)

Dystrybutor: Aplauz Audio