Logowanie

LEA Professional – webinar dla integratorów AV poświęcony innowacyjnym końcówkom mocy

LEA Professional – webinar dla integratorów AV poświęcony innowacyjnym końcówkom mocy

Już w najbliższy czwartek zapraszamy na webinar dotyczący końcówek mocy LEA Professional zorganizowany specjalnie dla polskich integratorów AV! LEA Professional swoimi końcówkami mocy potrafi wzbudzić podziw. Pod względem budowy i możliwości toru wzmocnienia są to zdecydowanie innowacyjne konstrukcje, natomiast pod względem zarządzania i kontroli zaimplementowane rozwiązania są wręcz rewolucyjne. Wszystko, by podnieść komfort pracy integratorów oraz zoptymalizować koszty klientów.

 LEA PROFESSIONAL ISE2020 inside 1

Do najważniejszych innowacji należy zaliczyć technologię Smart Power Bridge pozwalającą na mostkowanie stopni mocy w celu uzyskania wyższej mocy na danym kanale, ale... bez utraty ilości kanałów :-) Możliwe jest nawet podwojenie mocy jednego z kanałów. Potencjał jest ogromny – końcówki mogą pracować w trybie 4 Ohm, 8 Ohm oraz wysokonapięciowych trybach 70 V lub 100 V. Możliwości matrycy in/out z zaawansowanymi ustawieniami priorytetów oraz mocne DSP 32-bit/96 kHz z różnymi filtrami w sekcjach krosownicy i 8-pasmowymi korektorami gwarantują optymalne dopasowanie parametrów pracy.

 LEA PROFESSIONAL ISE2020 rack 3

Jednak prawdziwa rewolucja czai się w sekcji zarządzania pracą końcówek mocy LEA Professional. Producent zapewnił dwa poziomy kontroli nad końcówkami – sieć wewnętrzna z dostępem przez IP oraz macierz w internetowej chmurze. Wszystkie końcówki są wyposażone w porty WiFi i routery zasilane z PoE – dostęp do parametrów pracy mamy z każdego miejsca na świecie z dowolnej przeglądarki, jeśli tylko mamy dostęp do Internetu.

 lea registration

Już w czwartek będziemy mogli się zapoznać bliżej z potencjałem końcówek mocy LEA Professional. By wziąć udział w szkoleniu, wystarczy się zarejestrować pod poniższym linkiem. Szkolenie odbędzie się na zaufanej platformie szkoleniowej ZOOM. Zapraszamy!

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZYtdeiuqDsvGN2t2t6fC_Z_YiM68gQrPDvg?fbclid=IwAR0Ci9wZJei4jJMU3tNbvxS_vfTN0ijtPMeauFHIJAzHOEBCJJwbwML4I60

Dystrybutor: ESS Audio