Logowanie

Harman Professional University – dostęp do zapisu webinarów marek AKG, AMX, Crown Audio, JBL Professional, Martin, Soundcraft

Harman Professional University – dostęp do zapisu webinarów marek AKG, AMX, Crown Audio, JBL Professional, Martin, Soundcraft

Harman Professional udostępnił zapis swoich szkoleń online w portalu YouTube! Jeśli nie udało się Wam ze względów czasowych wziąć udział w szkoleniach live, można nadrobić zaległości :-) A udostępnione szkolenie są niezwykle wartościowe. To ostatni czas na uzupełnienie wiedzy - ptaszki ćwierkają, że od sierpnia ruszamy do pracy... B-)

Filmy są dostępne na koncie HARMAN Professional University w serwisie YouTube.

https://www.youtube.com/channel/UCLYH2z2nf2cAc7mqRH6_RQA

Harman Pro University 2020 05 20 1

Przykładowo można zapoznać się z dwuetapowym szkoleniem z kątowania, predykcji i zarządzania pracą systemów liniowych JBL Professional VTX w aplikacjach JBL LAC 3 oraz JBL Performance Manager 2.6. Dostępne jest również świetne szkolenie z mikrofonów i mikrofonowania od AKG. Jeśli interesuje Cię technologia kierunkowania wiązki dźwięku, możesz zapoznać się z technologią JBL Professional Intelivox i aplikacja DDA 3D Modeling Software! Jest również sporo szkoleń marki AMX obejmujących problematykę instalacji stałych AV i multimediów.

Harman Pro University 2020 05 20 2

Zapraszamy do zapoznania się z tymi materiałami! Przygotuj się na sezon, który – sądząc po nieoficjalnych przeciekach i pojawiających się pierwszych zapytaniach – od sierpnia ruszy B-)

Dystrybucja: ESS Audio