Logowanie

HARMAN Professional University Live Workshop Series – kolejne wartościowe szkolenia od JBL Professional

HARMAN Professional University Live Workshop Series – kolejne wartościowe szkolenia od JBL Professional

Koncern HARMAN Professional z wiodącymi markami JBL Professional, Soundcraft i AKG od samego początku światowego lockdown'u wzmacnia branżę koncertową i eventową wartościowymi szkoleniami online. HARMAN Professional University mimo częściowego odmrożenia nadal działa i oferuje niezwykle interesujące szkolenia. Oto kilka najbliższych propozycji spod logo JBL Professional.

Wstęp do obsługi kinowego wzmacniacza JBL DSI 2.0 i JBL Sculpted Surrounds

Kiedy: środa 7. października, godzina 4:00 naszego czasu

Prowadzący: Sunil Karanjikar, Product Manager – Cinema Solutions

To seminarium internetowe zapewni dogłębny przegląd dedykowanych systemów wzmacniaczy kinowych DSi 2.0, w tym takie funkcje, jak SNMP, Command API, współdziałanie Dolby ATMOS connect i przykładowe projekty systemów, w tym JBL Sculpted Surrounds.

Sunil współpracuje z HARMAN Pro od siedmiu lat i specjalizuje się w projektowaniu systemów, w tym głośników, wzmacniaczy, procesorów DSP i procesorów miksowania. Wcześniejsze doświadczenie obejmuje ponad 11 lat projektowania systemów nagłaśniających do tras koncertowych i miksowania koncertów na dużą skalę. Obecnie jest menedżerem produktu w dziale Cinema Solutions.

Link do rejestracji: HARMAN Pro register

 ***

Miksowanie monitorów dousznych IEM część 2: poziom zaawansowany

Kiedy: czwartek 8. października, godzina 21:00 naszego czasu

Prowadzący: Ashton Parsons, Sound Engineer and Production Manager

Na tym kursie Ashton omówi bardziej zaawansowane pomysły związane z miksowaniem dla osobistych odsłuchów IEM, takie jak radzenie sobie z częściami zamiennymi, talkbackami i limitowaniem sygnałów. Wykorzystując utwory z Fifth Harmony i Disturbed, Ashton omówi te wyzwania i wyjaśni, jak sobie z tym poradzić, korzystając z platformy konsolet Soundcraft Vi.

Ashton Parsons jest inżynierem dźwięku specjalizującym się w miksowaniu do monitorów dousznych. Pracował dla legend rocka i młodszych zespołów, od Disturbed i I Prevail po Fifth Harmony i Vespera. Prowadzi również studio w Michigan, które zajmuje się miksowaniem i produkcją albumów.

Link do rejestracji: HARMAN Pro register 

***

Jak przygotować optymalne środowisko do nagrywania podcastów i emisji radia internetowego w domowym studiu

Kiedy: środa 14. października, godzina 20:00 naszego czasu

Prowadzący: Sonya Jevette, Singer/Songwriter & Live Broadcast Expert

To seminarium internetowe obejmie różne tematy, aby dać Ci pewność, której potrzebujesz, aby zacząć i doskonalić się w podcastach na żywo i nadawaniu z domowego studia. Omówimy rodzaje transmisji, wybór odpowiedniego sprzętu, techniki miksowania i nie tylko.

Sonya Jevette to odnosząca sukcesy piosenkarka i autorka tekstów, produkująca psychodeliczny soul z towarzyszeniem gitary, producentka muzyczna, multiinstrumentalistka i wirtualna artystka muzyczna z Teksasu. Występuje na żywo od 20 lat, a jako wirtualny performer od 8 lat na Youtube, Facebooku i Instagramie.

Link do rejestracji: HARMAN Pro register 

***

Jak przejść z miksowania studyjnego do miksowania live?

Kiedy: poniedziałek 19. października, godzina 20:00 naszego czasu

Prowadzący: Mike Sutherland, FOH Engineer

To seminarium internetowe skupi się na najlepszych praktykach dotyczących przechodzenia między środowiskami studyjnymi i na żywo. Tematy będą obejmować różne ustawienia EQ i dynamiki dla każdej przestrzeni, a także sposoby uzyskania odpowiedniej przestrzeni dla każdego środowiska odsłuchowego.

Po ukończeniu Musicians Institute Mike przez sześć lat pracował jako główny inżynier dźwieku w Total Access Recording w Redondo Beach w Kalifornii. W 2012 roku zaczął koncertować jako inżynier FOH. Obecnie jest Tour Managerem i Inżynierem Front of House dla Sublime with Rome.

Link do rejestracji: HARMAN Pro register

Więcej informacji o kolejnych webinarach w ramach HARMAN Professional University Live Workshop Series wkrótce.

Dystrybutor: ESS Audio