Logowanie

NewTek w ESS Audio – profesjonalne skalowalne broadcast’owe systemy AV w ofercie ESS Audio

NewTek w ESS Audio – profesjonalne skalowalne broadcast’owe systemy AV w ofercie ESS Audio

Do dostępnych w ofercie ESS Audio doskonałych i popularnych w Polsce i na świecie konsolet emisyjnych Studer niezwykle często wybieranych przez m.in. TVP, mikserów cyfrowych Soundcraft serii Vi oraz monitorów studyjnych JBL 7 Series dołącza nowa marka dedykowana produkcji telewizyjnej i jakże popularnemu obecnie streamingowi – NewTek.

Systemy NewTek oferują telewizyjną jakość, ogromną elastyczność konfiguracji oraz potężne możliwości zintegrowane w kompleksowym systemie AV. Oferowane przez NewTek rozwiązania są skalowalne, pozwalają dobrać optymalną konfigurację do potrzeb i zadań, jakie system ma realizować. Jednocześnie systemy NewTek TriCaster umożliwiają rozbudowę i dozbrojenie systemu w razie potrzeby. NewTek ma w ofercie sprzęt nie tylko dla profesjonalnego rynku broadcast’owego, ale także systemy optymalnie zaprojektowane i dostosowane do potrzeb:

- obiektów kultury,

- obiektów sportowych,

- instytucji edukacyjnych,

- centrów kongresowych i konferencyjnych,

- zawodów eSport,

- szeroko pojętego biznesu.

NewTek tc1 family group 

Flagowym produktem NewTek jest seria TriCaster® - najbardziej kompletny, wielokamerowy system produkcji wideo.

NewTek TriCaster MINI TC Mini Bundle01

Dla mniej wymagających aplikacji NewTek oferuje systemy TriCaster MINI 4K (NDI) oraz TriCaster MINI HDMI/SDI.

NewTek tc1 Chromakeying LiveMatte green screen

Wszystkie systemy NewTek TriCaster - nawet te najmniejsze - są wyposażone w spektakularnie działający system kluczowania LiveMatte, który pozwala tworzyć niezwykle realistyczne wirtualne studia. Do dyspozycji jest 40 w pełni konfigurowalnych map kluczowania pozwalających stworzyć niezwykle realistyczny efekt. 

NewTek 3Play replay system 3p425

NewTek TriCaster ma możliwość integracji systemu powtórek niezbędnych podczas zawodów sportowych, jak również na przykład systemów dozoru.

NewTek kamera PTZ NDI camera ptz ndi

Firma NewTek ma w ofercie znakomite kamery PTZ podłączane do systemu TriCaster przez protokół NDI.

 NewTek NDI

NewTek to twórca i ambasador protokołu NDI - powszechnie wykorzystywanego przez liczących się producentów sprzętu i oprogramowania wideo protokołu transmisji sygnałów wideo, audio, informacji i sterowania. Na integrację z tym standardem zdecydował się także Microsoft, otwierając platformę Microsoft Teams na świat produkcji wideo najwyższej jakości.

Prócz profesjonalnych kamer PTZ, w bogatej ofercie NewTek są systemy dystrybucji AV, serwery grafiki do tytułów, podpisów, belek, streamingowe serwery wideo ze sprzętowym kodowaniem i dekodowaniem na serwery Wowza, z bezpośrednim streamingiem na platformy Facebook Live, Microsoft Azure, Ustream, YouTube i inne. NewTek to również świetne systemy powtórek 3Play oraz zapewniające najwyższą jakość wielokanałowe systemy TalkShow integrujące Skype dla celów konferencyjnych itd.

Wśród odbiorców systemów NewTek znajdują się: Telewizja Polska, New York Giants, NBA Development League, liga NHL, Nickelodeon, CBS Radio, ESPN Radio, Fox Sports, MTV, National Aeronautics and Space Administration (NASA), Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii oraz 80% firm z listy Fortune 100 w USA. To pokazuje skalę i możliwości zastosowania produktów NewTek.

Dystrybucja: ESS Audio